Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kevés a földrajz óránk. Mi a...

CsonkaB kérdése:

Kevés a földrajz óránk. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Két hetente van, de a néptánc meg az erkölcstan meg minden héten, meg a természet tudományos is valamelyik héten kétszer, meg rendes föci helyett angol.föci. Ez szerintem azért gáz mert mintha a néptánc fontosabb lenne mint a rendes föci.Olyan dolgokból írunk föcin tz-t amelyeket még nem is vettünk. Minden nap b héten van 7 óránk. Mi a véleményetek erröl?

2015. nov. 7. 09:43
 1/8 anonim válasza:
Hát ha tényleg így van akkor elég furcsa
2015. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon gáz.. néptáncot mi a rákért tanítanak? lol. nekem is volt de csak kb általánosban 1 féléven át heti 1-szer.
2015. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aki kitalálta a kötelező néptáncot annak üzenem: "lépj egyet hátrább, aztán szabályosan ##### arcon magad!" Xd
2015. nov. 7. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
A néptánc nagyon jó dolog lehet, de te attól még foglalkozhatsz többet a földrajzzal, ha ennyire szereted. Senki nem tiltja meg neked. De ha olyasmit írat a tanárnő, amiről még nem is tanultatok, akkor kérdezzétek meg tőle, miért teszi?
2015. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gaz! Az erkolcsot nem lehet tanoran tanitani, a neptancnak nincs sok ertelme mert alig van aki tenyleg elvezi es abbol erettsegizni biztos nem fogtok. Te nyilvan nem tudsz semmit csinalni az orarend ellen de beszelhetnel a tanarral h ez van, ezt gondolod. Teged erdekel a foci es ha tud akk pl kuldhene powerpointokat amibol tudsz jegyzeteket irni meg tanulni.

Mikor nekunk volt heti masfel focink nyolcadikban akk a tanar ugyanugy tartani akarta a tempot ezert elkuldte egyikunknek a powerpointot h kuldjuk el mindenkinek, irjuk le otthon es akk oran azzal nem kell idot tolteni hanem figyelhetunk ra es haladhatunk

2015. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-dik válaszoló, azért irat abból tz-t amit még nem vettünk mert kevés az óránk.
2015. nov. 8. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Földrajzot talán még könnyebb is tanulni könyvből, egyedül.


A néptánc szerintem nagyon jó; bár nekünk tanították volna. Jó mozgásnak is, testnevelés helyett; kellemesebb, mint a kötélmászás, vagy a körbefutás, ilyesmik.

A néptánc jó ritmusfejlesztésnek is, énekelni is jó mellette. Mindenki tudja csinálni, ebben közösségfejlesztő is. Aki nem nagyon szereti, az is lépkedhet egyszerűen jobbra-balra, az is mozgás, együtt a többiekkel.


Az erkölcstan nehéz dió. Sokat kell beszélni róla, és őszintén. És az mind kettő nagyon fontos. Beszélni is a morális dolgokról, meg az őszinteség is.

2015. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon "jó" és nagyon fölösleges. Én ovitól kezdve utálom. A tesómnak még nem és én aztmondm akkor volt az "arany korszak" a mi iskolánkban. Aztán meg elcseszték és minenki utálja az osztályban! egyrészt a tanárok miatt egyrészt meg +1 óra.
2015. nov. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!