Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Budapesti...

Nataliaivanovics kérdése:

Mi a véleményetek a Budapesti Eötvös Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mivel ötödik kerület, van egy bizonyos elit réteg aki kiközösíti az átlag embereket? Jó a tanítás és a tanárok nem kivételeznek? Lehet oroszul tanulni? Vannak programok? Oda szeretnék menni matek tagozatra, ha eddig minden év végén és félévkor is kitűnő voltam,+jártam matekversenyekre van esélyem?

2015. nov. 7. 12:35
 1/2 anonim válasza:
Nincs elit réteg, én még nem tapasztaltam, hogy kivételeznének bárkivel is, van orosz is és persze hogy van esélyed, mindenképpen próbáld meg a felvételit :)
2015. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nincsen elit réteg, nincsen kiközösítés.

Lehet oroszt választani ha szenvedni akarsz de a legtöbben megbánják, bár oroszon nincsenek sokan ugyhogy biztos nagyon családias. :D

Az hogy kitűnő vagy majdnem mindig szerintem alap, es nem bántásból de attól hogy voltál matekversenyen még nem jelent semmit.

Ettől függetlenül persze hogy próbáld meg, várunk szeretettel!

2016. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!