Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách, Veres Pálné, vagy...

Madách, Veres Pálné, vagy Városmajori? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van már, de még mindig nem tudok dönteni a három gimi közül, mindegyik mellett szól valami.

Főleg nyelveket és természettudományos tárgyakat szeretnék tanulni, és jó lenne, ha a közösség is kiváló lenne, barátságos diákok..

Egyébként kitűnő vagyok, tehát a hozott pontjaim maxosak lesznek, az írásbelit meg persze nem tudom..

Egyébként maxos hozottak mellé milyen írásbeli kell az alábbi gimikbe?

Bármilyen véleményre kíváncsi vagyok, várom a válaszokat!



2015. nov. 29. 10:39
1 2
 11/13 Bogi11 ***** válasza:
Az idén pl. a 8. után induló induló osztályból egy reál (mat -fiz) a másik kettő humán (ének-humán és Nyek).A 6osztályosok pedig általános tantervűek. Jövőre billen a mérleg , amikor a humán csoport helyére a biosz jön. De ezzel együtt sem reál iskola szerintem.
2016. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy így van, de én úgy tudom, hogy a VMG-ben a fizika , és nem a humán helyett lesz a biosz tagozat. De bocsi ha rosszul tudom :)

Egyébként végül így döntöttem:

1. Madách

2. Városmajori

3. Veres Pálné


Minden kommentelőnek köszönöm! :)

2016. márc. 12. 20:17
 13/13 anonim ***** válasza:

A fizika helyett infó, a humán helyett biosz indul páratlan években.

Előző előttinek: a nyek-es osztály nem humán, ahogy a 6osztályosok sem, hanem általános.

Én sem azt mondom, hogy a Major inkább reálos iskola, hanem hogy nagyjából egyenlő arányban mindkettő.

2016. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!