Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az AKG -be ( Alternatív...

Az AKG -be ( Alternatív Közgazdasági Gimnázium ) szeretnék jelentkezni, és onnan orvosi egyetemre. Az AKG -ben mennyire tudnak felkészíteni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.-os, és esetleg aki AKG-s, tudna nekem segíteni? Nagyon nagyon tetszik az iskola, de nem tudom hogy milyen erős és hogy hogy oktatják a biológiát, és a kémiát


(Bármilyen segítséget, tanácsot nagyon szívesen elfogadok!!)



2015. dec. 7. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

az "apám k*va gazdag" arról híres, hogy a pénzügyi "elit" járatja oda a gyerekeit

kétlem, hogy a biosz-kémia olyan erős lenne arrafelé

2015. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A végzősök 9%-a ment orvosira 2014-ben... részletek itt:


[link]

2015. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
gondolom az "orvosi" valamennyi egészségtudományi területet magában foglalja...
2015. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőhöz: azért fizetős, mert egy nagyon jó tanítási módszert dolgoztak ki, de ez nem egyezik az államival. Ezért a szülőknek kell fenn tartani.


Második, harmadik kommentelőhöz: köszi!


Esetleg van valaki aki AKG-s, és belső információja van arról, hogy hogy oktatják a bioszt, és a kémiát?

2015. dec. 8. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
nem a fizetősséghez szóltam hozzá, hanem hogy a suli művészeti-gazdasági berendezkedésű
2015. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az orvosi az, amire eléggé rágyúrnak. Azonban a közösséggel vigyázi kell, ha rossz osztályt fogsz ki, annak nem lesz jó vége. Vagy te is a cigizős, ivós társasághoz fogsz csatlakozni csak azért, hogy befogadjanak, vagy kitaszítanak úgymond. Amúgy sok szuper program van, de tényleg elég drága :/
2015. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én AKG-s vagyok és sokan mennek/mentek orvosira. Ha kilencedikben akarsz csatlakozni akkor még lesznek epochális óráid, ami 3 heti mindennapos, 80 perces tanórákat foglal magába. Ha órán odafigyelsz és mindent lejegyzetelsz, rengeteg mindent megtanulhatsz, sajnos én egy egész kémia epocha alatt beteg voltam, ami azért nem szerencsés mert az egész éves anyagot lenyomják ilyenkor és ha ebből nem tudok semmit, márpedig előfordul hogy egy-egy ilyen epocha szarul sikerül, akkor az szívás. Amúgy az utolsó 2 éves érettségi előkészítés nagyon jól felkészít, lesz boncolás és rengeteg tanulni/olvasni való :d az évfolyamod pedig vagy befogad vagy nem..próbálj órákon odafigyelni, mert igaz, elég laza a suli, de ha nem vagy hülye (vagy nem örökölsz automatikusan egy jól menő céget) akkor nagyon sok mindent ki tudsz hozni az itt töltött idődből, rengeteg fakultáció van és lehetőség, ami a egészségügyi pályán való továbbtanulást segíti. remélem tudtam segíteni
2015. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Hát páran nagyon el vannak tévedve itten.. Az AKG-ba abszolút nem csak a gazdag apukák gyerekei járnak, hanem rengeteg ösztöndíjas is. És nem, attól, hogy közgazdasági gimnázium, még nem jelenti azt, hogy ne lennének szakkörök(lásd trupp, rádió, újságírás Stb) vagy ne lenne erős a termtud reszleg(elsősegély szakkör is van, elég népszerű, sokan járnak emelt bioszra). Amúgy nagyon jó a közösség, jófejek a tanárok, nem kell szorongani amiatt, hogy agyon szivatnak ja. Kb ennyi. És ugyan hagyjuk már az apám k gazdag féle hülye dumákat, lefogadom, hogy egyszer se jártál még az AKG-ban, ha ez a main véleményed:D amúgy nekem ez az első évem, neked meg sok sikert:) (ui.: az epocha meg a világ legjobb dolga)
2016. febr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül felvettek és AKG-s lettem:)
2016. márc. 28. 06:49
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Grat:DD Alattam fogsz járni:))
2016. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!