Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A te gimidben kötelező a...

A te gimidben kötelező a tesiórán a tornadressz?

Figyelt kérdés
És ha igen a szín is meg van határozva?
2010. márc. 23. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az egyenpóló volt kötelező:) A-sötétkék, B, C -fehér,D: rózsaszín, E-narancssárga
2010. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
pedig szerintem annak kellene lennie hiszen legyen egy kis örömük a fiuknak :D
2010. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen kötelező sajnos, végzős leszek és a tanár kérni fogja még mindig. Sajnos nem vehetünk rá se pólót se nadrágot mivel a tanár azzal jön hogy higiénia meg befülledünk úgy meg minden pedig nem férfi a tesi tanárunk szóval ő is jól tudhatná hogy ez nekünk mennyire ciki. Persze a szín is meg volt határozva de mivel sokan panaszkodtak hogy csak más színből tudnak találni maguknak meg felelő méretben így maradtunk a kék és a fekete dresszeknél. Persze csak akkor vehetünk rá ruhát ha kint tesizünk és nem tűző napon hanem borús hűvös időben és a teremben is csak télen vehetünk rá valamit amikor 20 C° alatt van a terem hőmérséklet -.- Ez van már ki bírom ezt az egy évet. 18/L
2011. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tesi órán nem, de mivel van kötelező szertorna, aerobik vagy tánc ami a lányoknak van. Mivel én amikor kezdtem a sulit aerobikra jelentkeztem ezért persze kötelező, mindenkinek aki tornázik vagy aerobikozik. És van hogy a tanárom rendes tesin is kéri mert akkor is szoktunk gyakorolni.
2011. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen!

A fekete az ami hivatalos, de egyébként mindegy a színe, a lényeg hogy egyrészes dressz legyen, ha ujjatlan az is megfelel, ha hosszú ujjú az is megengedett. A tanár világosan elmondta hogy nem szívatásból kéri, hanem mert a derekunkat védi, plusz a bugyis alja miatt könnyeben tudjunk mozogni. Vehetünk rá nadrágot, meg pólót, ha fázunk akkor melegítőt, ebből nem csinál problémát, de mondta hogy a dressz mindig legyen rajtunk. Ha torna anyag van akkor csak dresszben lehetünk a legkönnyebb mozgás érdekében, esetleg egy testhezálló sortot vehetünk fel ha annyira zavar a "bugyi". Ki lehet bírni, én nem hisztiztem emiatt, tudom hogy az élet nem kívánságműsor, és hogy vannak helyzetek amikor megköveteli a megfelelő viseletet. Ünnepségekre sem mehetek nyilván melegítőbe, ahogyan amikor diákmunkára mentem ott is mondták hogy munkavédelmi cipőt kötelező hordani, még a legnagyobb melegbe is ahogyan akkor is csak hosszú munkás nadrágba lehetünk, vagy esetleg egy normális NEM szaggatott farmerben és a cég által kiadott pólóban! Nem várták el hogy abban menjünk be, mondták hogy azért adtak nekünk diákoknak is szekrényt az öltözőbe hogy ott át tudjunk öltözni.

2018. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!