Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME GTK kart tényleg lenézik...

A BME GTK kart tényleg lenézik a többi kar hallgatói?

Figyelt kérdés
Nem is érdemes a BME-re menni ha valaki nem mérnökire megy?

2016. febr. 6. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A BME mindenkit lenéz (nem lepődnék meg, ha a GTK-t is), úgyhogy sz@rd le magasról, csináld azt, amit TE szeretnél.
2016. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
alap, hisz a rövidítésből is kihagyták, mert nem bmge hanem bme, plusz ez a műegyetem, műszaki, és nem gazdasági blablabla :D
2016. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

[link]

[link]

[link]

Szerintem elég egyértelmű.

2016. febr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én VIK-es vagyok, és egyik legjobb barátom GTK-s.
2016. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy miért jó bárkit is lenézni. Aki azért vesz kevesebbe egy embert, mert más érdekli és mást tanul, esetleg nem a pénz motiválja, akkor az az ember olyan is. Ne ez alapján dönts!
2016. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
BMEME oldalon szoktak vele poénkodni, meg úgy unblock neten, de személyesen nem érzem, hogy lenéznének, nem tesznek élőben megjegyzéseket vagy hasonlók. Segítettek más karról, mikor megakadtak valamilyen tárgy matek részével de senki nem tett megjegyzést hogy a hülye gtks ezt se tudja és nem éreztették hogy most kevesebb vagyok mert gazdasi szakon tanulok és nem mérnökin. Nekem ez jobban számít hogy hogyan kezelnek, mint hogy neten mivel poénkodnak.
2016. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább büszkének kéne lenniük a mérnököknek, hogy ilyen jó gazdasági karja is van a BME-nek.

Én GTK-s vagyok és nagyon szeretek itt tanulni. Egyáltalán nem könnyű, pl. matekon ugyanazt vesszük, mint a mérnökök.

2016. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
GTK-sok az egyetem szégyenei, főleg a GTK-s HK-sok az EHK-ban.
2016. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És miért gondolod úgy, hogy az egyetem szégyenei vagyunk?
2016. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Módosítok arra, hogy csak az EHK-sok az egyetem szégyenei, az összes karról. Mit tettetek a hallgatókért?
2016. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!