Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2016. május 21. -ei nyelvviz...

A 2016. május 21. -ei nyelvvizsga még beleszámítható a felvételibe?

Figyelt kérdés
Mesterképzésre jelentkeztem, de még nincs nyelvvizsgám (így diplomám se), a dokumentumokat július 12.-éig lehet feltölteni, de a nyelvvizsga és diploma megléte már alighanem szükséges a májusban esedékes írásbeli, s a júniusi szóbeli vizsgához is, így nem vagyok benne biztos, hogy ezesetben is a július 12.-ei határidő érvényes-e.

2016. márc. 6. 20:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt készült el amúgy a diplomád? Erről is hallottam mindenféle infót már..
2016. márc. 6. 21:10
 12/27 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy hasonló kérdést itt, az oldalon:

,,Lecso25 nevű felhasználó válasza:


Azt nem tudom, hogy mikor jön meg, de egyik ismerősöm szintén május környékén volt nyelvvizsgázni és úgy tudták beszámítani neki ha írt egy meghatalmazást, hogy beléphetnek online a fiókjába ahol látni h már megvan csak még nem jött ki a keményfedeles."


Talán mégis van rá vajmi esély, hogy meg lehet oldani valahogy...

2016. márc. 6. 22:07
 13/27 anonim ***** válasza:

#12


Írj egy e-mail-t a felvinek, ők meg tudják válaszolni a kérdést.

2016. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a beléphetnek az online fiókjába dolgot teljesen kizártnak tartom, ilyen nincs. Menj áprilisban nyelvvizsgázni. Nem múlhat a sikere 3 héten!
2016. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Euroexam-re készülök, abból májusban lesz a következő, a 2 hét múlva esedékes szombatin valószínűleg megbukok...
2016. márc. 6. 23:11
 16/27 anonim ***** válasza:
Akkor most 2 hét intenzív tanulás jön. Mit nem tudsz?
2016. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Listening-ből vagyok nagyon gyenge, meg a Speaking-ben sem vagyok valami magabiztos és rutinos... írásbeli résztől nem tartok annyira, bár ott is érhetnek meglepetések egy különösen nehéz szöveg vagy levél láttán.. szóval nem tudom.. ha nem áll mellettem a szerencse akkor fail..:/
2016. márc. 7. 22:14
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerezzél be magadnak egy társalgótársat, és nézz filmeket ezerrel. Az emelt érettségiken is lehet gyakorolni.
2016. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Filmnézés állítólag annyira nem hasznos, ezt magam is tapasztaltam, társalgótársat próbáltam szerezni, pl. az interpals-en is, amit elvileg erre találtak ki, de inkább látom úgy, hogy az egy agresszív amolyan ,,barátkereső" oldal, természetesen férfiak és nők között elsősorban.. nagy nehezen sikerült 1-2 embert találnom, aki ideig-óráig szóbaállt velem, de skype-ra beszélgetni egyiket se vehettem fel.. pedig aztán nem vagyok egy sátáni alak.. szóval úgy vagyok vele, hogy végighallgatom inkább az összes meglévő tankönyvemhez lévő cd-t és magammal fogok beszélgetni..:D
2016. márc. 8. 11:34
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem sikerult felkészülnöd akkor most se fog, már ne haragudj meg...
2016. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!