Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a vélemémyetek az V....

Mi a vélemémyetek az V. kerületi Eötvös József Gimnáziumról és a Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok, és jövőre kellene iskolákat választanom. Ha ezekről jó a véleményetek, akkor valószínűleg ezeket is meg fogom jelölni.

2016. márc. 16. 15:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

Heló

Én a Szent Istvánba most vagyok kilencedikes humánon.

Ami már a nyílt napon megfogott

-az épület, olyan régies de szép és vannak titkos teraszok kis szobák ahova ki lehet menni.

-a tanárok hozzáállása, nem beléderöltetni akarják az anyagot, hanem megértetni és megszerettetni veled( Nem minden tanár ilyen, de akik az osztályunkban tanítanak azok igen)

Azóta volt már gólyatábor, ami felejthetetlen volt, nem szivattak szét és remek csapatépítő feladatok voltak(osztályinduló, osztálytánc, a táncot akié a legjobb az évnyitón előadtta (mi nyertük)

A mi osztályunk tényleg nagyon jó, nincsenek ilyen "teperőgépek" mindenki tanul amennyit akar, de az egész olyan laza.

Plusz a programok is jók, vannak ilyen sulis bulik,lézerharccal, szabadulószobával mindenféle versennyel és mellette van egy tanárzenekarunk a "The Teach Boys"

A közösségről:

-én például tök jóba vagyok tizedikessekkel is, segítettek beilleszkedni, mindenki tök kedves és jó hogy van hatévfolyamos osztály

is mert nem mi vagyunk a legkisebbek.

-Persze vannak plázacicák, pár páwa de nem nyomnak el senkit, mindenki olyan amilyen akar lenni

Ha a bulizás érdekel, akkor vannak házibulik de csak bubis víz van meg szörp;)

2016. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Előbbi vagyok, ha érdekel még valami írj pm-et, amugy 15/F
2016. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!