Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon egyetemről tudtok...

Pannon egyetemről tudtok tapasztalatokat írni?

Figyelt kérdés
Anglisztikára szeretnék menni,de hiába keresgettem nem találtam választ a kérdésemre. Ha angolból emelten érettségizem,akkor a második szaknak kötelező emeltnek lennie ? Ha csak az alapszakot csinálom meg,akkor kapok valami szakmát ? Mi a véleményetek a Pannon egyetemről ?
2016. ápr. 14. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el...


Pannonon végeztem anglisztikát, és vicc az egész. Rémesen gyenge az angolképzés, és pont most tudtam meg ismerőseimtől, hogy emberhiány is van...


Ha anglisztikát akarsz tanulni, akkor ELTE. Ne pazarold az idődet Pannonra. Ha gondolod, privát üzenetbe felteheted kérdéseidet.

2016. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Pannont semmilyen szakon ne jelöld meg.
2016. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!