Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az évben érettségiztem...

Ebben az évben érettségiztem és a Semmelweisre szeretnék menni az ÁOK-ra de az utóbbi időben nagyon megemelkedtek a pontok ezért másodiknak bejelöltem a FOK-ot is mert oda kevesebb. Lehetséges, hogy átjelentkezzek a FOK-ról az ÁOK-ra?

Figyelt kérdés
Úgy halottam, hogy az első 2 évben ugyanazok a tantárgyak mind a 2 helyen ezért csúszás nélkül át lehet menni Ez igaz? Köszönöm előre a válaszokat és kérlek titeket az válaszoljon aki teljesen képben van, hogy hogy is van ez most.

2016. máj. 14. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A SOTE honlapján megtaláltam a múltkor, szóval fent van, nekem most nics iőm rákeresni.

De amúgy ha áltlános orvos akarsz lenni, akkor miért jelölted be inkább a PTE, SZTE vagy DE-t? Azok is ugyanolyan jó egyetemek, csak kisebb a vonzáskörzetük (tehát kevesebben jelentkeznek oda stb, gondolom tudod hogy hogy megy a pontszámítás).

2016. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bejelöltem a PTE ÁOK-t is csak nagy álmom válna valóra azzal, hogy a SOTE-ra járok és ha közvetlenül nem vesznek fel oda még mindig van esélyem oda járni ha a FOK-ra felvesznek.
2016. máj. 16. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Őő... 4 ve volt már a felvételim, de véletlenül nem úgy van, hogy ha felvesznek a 2. Megjelölt helyre, akkor a 3./4. eleve ugrott?

Tehát ha nálad a sote-fok pte-áok előtt van, akkor fokra kell menned (vagy újrafelvételizel). De no para, mert van átjelentkezés első két évben fok-ról áok-ra :)

2016. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintetek 438 Pont elég lesz Semmelweis FOK-ra idén?
2016. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!