Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki aki itt ELTE vagy...

SZJG kérdése:

Valaki aki itt ELTE vagy Pázmány jog hallgató válaszolna pár kérdésemre privátban?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy ezek csak rémhírek, hogy úgy megszívatják az embereket hogy az életkedvük is elmegy vagy nem? A tanuláson kívül tényleg semmi szabadideje nincs az embernek? Mert például van egy ElTE-s jogon tanuló ismerősöm, aki segghülye volt gimiben, és bár most sokat tanul azért még mindig van ideje rendesen bulizni. Nem tudom kinek lehet jobban hinni. ( Persze ez az ismerősöm nem az 5ösre hajt, de akkor is)

2016. jún. 12. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Felesleges ezzel privátban írnom neked, és az sem számít, hogy melyik egyetem joghallgatóinak szól a kérdés, gondolom te is sejted, hogy ez így ebben a formában nem igaz, és elismered, hogy jóval nehezebb szakok is vannak, mint a jog, ráadásul vannak emberek (nem is kevesen), akik elvégzik, mindezt úgy, hogy volt szabadidejük.


Általánosságban minden karra elmondható, hogy ha normálisan beosztod az idődet, és nem lébecolod el már az elején az egészet, sikeres leszel. Természetesen ha mindenből az 5-ösre hajtasz, sokkal kevesebb szabadidőd lesz, de mérlegelned kell, mi az a tárgy, amiből kell az 5-ös, mert mondjuk érdekel/hasznos, és mi az, amiből elég csak átmenni, mert tölteték/szórótárgy, és csak azért van, hogy szűrje azokat, akik nem hajlandóak tanulni.

2016. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!