Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az normális, ha érettségi...

Az normális, ha érettségi előtt 2 nappal nem megy a tanulás?

Figyelt kérdés

Szerdán érettségizek, kb egy hónappal ezelőtt kezdtem tanulást és szinte miden nap elővettem (Hol egy órára, hol öt órára), de most úgy érzem, hogy már ne megy, lesz ami lesz. Nem azt mondom minden tétel megy a-tól z-ig, de mindenről tudok beszélni. Nagy baj, ha már nem tanulok? Vagy még utolsó 2 napba húzzak bele?

Azt terveztem, hogy holnap s nehezebb tételeket átnézem, elég szerintetek? Bocsánat, tudom sok az érettségis kérdés csak már sok mindenki letudta, én meg itt stresszelek, hogy még mindig nem.:(



2016. jún. 20. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ami nehezebb azt nézd át, de nyugodj meg. Az jó, ha mindegyikről tudsz beszélni. A forrásokat jól kell használni és nagyon sokat tudnak segíteni. (Egyébként az is normális, ha néhány órával előtte azt fogod érezni, hogy egyik tételről sem tudnál beszélni, én is így voltam, aztán sikerült túlélnem.)
2016. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!