Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem ezekbe a gimnázi...

Lenne esélyem ezekbe a gimnáziumokba?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek 8. osztályba a 7. év végét nagyon elrontottam 4.3 lett az átlagom. Biológia tagozatos gimik érdekelnének. A Szent László Gimnázium ( Budapest) és a Berzsenyi Dániel Gimnázium ( Budapest) érdekelne. Szerintetek lenne esélyem ilyen átlaggal bejutni ezekbe a gimikbe? Tudom még sokat számít a központi felvételi

Ha tudtok még biológia tagozatos gimiket írjátok meg lécci :)


2016. jún. 23. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia:) nem fogok neked hazudni. Eselyed az van de nagyon keves. A szent laciba tobb eselyed van szerintem. Ha jovo felevre javitasz legalabb 3-4 tizedet es a felvetelit egy 75-80 pontosra megirod akkor bejutsz! En ismerek olyan laszlosat aki "csak" 72 pontot irt(biosz kemias) de megis felvettek. Persze ez azert volt mert kituno tanulo volt. Szoval szerintem ha osszekapod magad jovore es 75+osat irsz fel fognak venni mind a kettobe. De en inkabb akkor a berzsenyit ajanlanam. Erosebb. Es jobbakaf hallottam rola. Amugy meg en ebben az evben felveteliztem es voltam a laszloba nyilt napon. Meg szobelizni is. Hat talalsz jobb iskolakat az biztos. De ez az en szemelyes velemenyem! Amugy a berzsenyi az jo;) . Es ezt nem elfogultsagbol mondom, nem oda fogok jarni!
2016. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod :D
2016. júl. 4. 15:04
 3/3 Kiss Béla04016 válasza:

Gyakorlatilag,ha a 8.évedet meghúzod, írsz egy viszonylag jó központit, simán behívnak szóbelizni...

Arra meg fel kell rendesen készülni, tételek vannak stb.

2016. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!