Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodás szakon...

Nemzetközi gazdálkodás szakon mennyi és milyen szintű informatika van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a honlapon a mintatantervet!

Van gazdinfo (excel makro, solver,SQL programozás) vállalati info 1-II, ami főleg SAP-ra koncentrál.

2016. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És egy olyan, akinek 0 informatika tudása van, az ezeket hogy fogja megoldani? Meg lehet infos előképzettség nélkül csinálni ? (Az infot a mi sulinkban elég "lazán" vették a tanárok:/ )
2016. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit nevezel "lazának"? Az excelt ismered valamennyire? Egyszerűbb excel fügvények stb?

Meg lehet csinálni mindenféle infos "előképzettség" nélkül is természetesen, csak egy picit többet kell vele foglalkozni. Nagyon sok excelezés lesz. De nem kell beszarni, én pl szerettem, meg nem mélyül el annyira, mint a kimondottan gazdinfo képzésben. SQL-ben is nagyon egyszerű lekérdezéseket kell írni.

2016. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

2. válaszadó vagyok

nos, lazának azt nevezem, h idegen nyelven "tanították" az infot (angol kéttan), és pasziánszoztunk, mert a kedves tanárnak ez könnyebb volt, mi meg persze nem háborogtunk azért, mert nem kell tanulni :D

2016. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
így van esélyem felzárkózni (megfelelő) szorgalommal?
2016. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esélyed. :D

Szerintem elég egyszerű (sokan szenvedtek vele, de ők egyáltalán nem foglalkoztak a tárggyal). Meg első félévben van egy számítâstechnika tárgy ott elvileg az alapokat veszitek ât, úgyhogy ne ijedj meg ettől. Inkább a matektól, mert ott szivatnak rendesen :D

2016. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!