Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-BTK kollégiumi jelentkezés?

ELTE-BTK kollégiumi jelentkezés?

Figyelt kérdés
Romanisztika olasz szakirányra jelentkeztem. Koleszba szeretnék menni nekem ez lenne a legkézenfekvőbb. 60kmre lakok egy faluban Pesttől de sajnos csak 2 óra alatt jutok be +a pesti közlekedés. Szóval ez naponta 5 órát minimum elvenne ami elég húzós. Anyukám 52 ezer forintot keres, ketten lakunk, és mivel apa tartásdíjat nem fizet ennyi az össz befolyó összeg meg az én diákmunkáim ami valljuk be nem sok.. Van esélyem így bekerülni a koleszba? Nagymamám se nagyon tud minket támogatni de azt mondta a kollégiumomat állná, így ez pipa. Bármelyik koliba is van esélyem bekerülni?

2016. júl. 24. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ELTE-n egyseges kollegiumi felveteli rendszer van, tehat nem kulon-kulon kolikba jeletkezel, persze preferencia-sorrendet fel lehet allitani. A KolHok honlapjan van egy tablazat amivel ki tudod szamolni, hogy hany pontod lenne felvetelinel, kb 30-40 pont kozott szokott lenni a ponthatar golyaknak.
2016. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. júl. 24. 20:12
 3/5 anonim válasza:

Ezt a táblázatot valaki belinkelné? Én nem találom :(

Előre is köszönöm

2016. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


tessék!:)

2016. júl. 25. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, ha tényleg ilyen kevés fizetésből kell megélnetek ketten, bár a 60 km az nem sok. De a szociális helyzetre több pont jár, mint a lakóhelyre, szóval mindenképp próbáld meg, szerintemvel fognak venni :)
2016. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!