Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt a legrosszabb...

Milyen volt a legrosszabb vagy legjobb tanárod?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 10:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ráadásul rájöttünk hogy a szabályfüzet nagyon jó dolog és idén kezdtünk angolt tanulni és hiányzik hogy angolból nincs :)
2010. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Legjobb: Banketten összejött az egyik csajjal az osztályból.
2013. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A legjobb tanárom törit tanít nekünk:)

Imádom :D Olyan szinten, hogy elvitt minket (+1 bnőmet akivel jóban van) sütizni, magához, vásárolni iskola időben(!!)...Szóval kicseszett jó fej :D

A törit baromi jól magyarázza, előtte utáltam, és vele szerettem meg...Erősen nyomatja, és mégis 5D vagyok...Imádom:)

2013. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Legjobb: Tesi vagy töri. Mindketten humorosak, magabiztosak és ha kell, szigorúak. Mindketten elég rég óta itt vannak az iskolában.

Legrosszabb: Jelenlegi irodalom/nyelvtan és a 3-4 évfolyami osztályfőnök.

Az előbbi a németes tagozatot lenézi, mert külön töritanátunk van a kéttanosokkal, és vele átbeszéljük a dolgokat, ezért 3 leckével le vagyunk maradva, irritáló az egész, reggel 7.45-kor feleljél, mikor a kémia dolgozatra 4 órát tanultál.

Az utóbbi igazságtalan pszichopata volt, a hangja is tipikusan nyugodt, a matekot próbálta belénk vésni, de ami a leginkább kiverte a biztosítékot az, amikor bevágott egy osztályfőnökit egy részeredmény miatt

2017. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A legrosszabb tanítás helyet kiabál. Éppen azt se tudja, hogy hol tartunk. Tanítani nem tanít, csak feladja a leckét, aztán egész órát végig üvölti, hogy senki nem tanul (mert olyat kérdez, amit fel se adott). Folyton káromkodik, mindenkit hülyének néz, és ezt ki is mondja. Lazán mondja lányokra, hogy k***a. Mindenki utálja őt, egy büdös banya.

A legjobb: folyton érdekes dolgokat mesél az életről, hogy valójában hogy is vannak a dolgok. Mindenkit biztat ezzel, hogy ő bárki lehet, csak meg kell tenni érte bizonyos dolgokat. A biológiát úgy tanítja, ahogy kéne (nem az a célja, hogy bemagoljuk, hanem hogy megértsük, és tudjuk használni). A tananyaggal is mond érdekes dolgokat, nem csak a "pete,lárva,báb,rovar kategória". Kedveli azokat, akik valójában okosak, illetve erősek(mármint lelkileg), de nem kivételez senkivel. Mindenki kedveli őt.

2017. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!