Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így érdemes...

Szerintetek így érdemes belevágnom járműmérnöki szakba (17/L)?

Figyelt kérdés
Német nemzetiségi suliba járok, és lány létemre a Gamf-on szeretnék járműmérnöki szakra menni, ugyanis autómániás vagyok, kicsi korom óta, és nem tudom magam más szakmában elképzelni. Viszont a matekkal gondjaim vannak, vagyis hozom a 4-es szintet, (ami igazából 3-as lenne szerintem, csak feltornázza a javitó dolgozat)és aggódom hogy így semmi keresnivalóm nincs ott. Milyen tantárgyak vannak ott, és mi az ami húzos? Érdemes lenne oda mennem?
2016. aug. 12. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd csinálni, akkor mindenképpen érdemes azzal foglalkozni. Az, hogy akad egy kis nehézséged a matekkal most, nem biztos, hogy azt jelenti hogy ez később is így lesz. A matek az egy olyan tudomány, ami sok gyakorlást igényel, próbálj meg többet foglalkozni vele és valószínűleg javulnak majd az eredményeid is! Szerintem mindenképpen az legyen az elsődleges cél, ha azzal szeretnél foglalkozni főleg, hogy egy piacképes diplomáról van szó!


20/F

2016. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SZerintem is érdemes belevágni, de én a helyedben megduplázám a gyakorlást, amit eddig matekra fordítottál.


(Mi az hogy lány létedre...? )

2016. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdemes, még semmi sincs veszve. A matekra feküdj rá kicsit jobban, ha teheted, járj el különtanárhoz, ha van, vegyél fel belőle faktot, mert matekra és fizikára sok szükséged lesz ott. :) Sok siket!


21/F

2016. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

09:15 azért tettem hozzá, mert ez nem női szakma, és ha jól tudom kevés lány választja ezt.. bár ha tévedek én kérek elnézést.

Köszönöm mindenkinek a támogatást! :)

2016. aug. 12. 11:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy fizika 12.ben egyáltalán nincs, és a fakultációkkal pedig elvagyok késve, 12.ben már nem tudom felvenni őket, túl nagy a lemaradás :/
2016. aug. 12. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Oda mentél?
2022. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!