Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Apáczai gimiben (Budapesten...

Az Apáczai gimiben (Budapesten) milyen a gólyatábor, a közösség és a tanárok?

Figyelt kérdés

Eléggé kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra, és a gólyatáborral kapcsolatosan hallottam hogy a hetedikeseknek és a kilencedikeseknek egybe van a tábor, ez igaz?

Ja, és egy picit beszélnétek arról hogy milyen volt az első évetek (hogy milyen volt felvenni a tempót, meg ilyenek) Előre nagyon köszönöm :)))



2016. aug. 15. 16:17
1 2 3
 11/28 Bogi11 ***** válasza:

Utolsó, hát ezért kár volt a billentyűzetet koptatnod! Ezzel a szöveggel magadról állítottál ki szegénységi bizonyítványt. :(


Remélem, hogy idetalál olyan valaki is, aki értelmes érveket, élményeket oszt meg velünk, és nem csak fröcsög..

Akkor is , ha ellenvéleménye van. Merthogy azt is lehetne kulturáltan is megosztani..

2016. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Septum!


Attól, hogy névtelenül trágárkodsz és mocskolódsz, még nem lesz igazad.

Az Apáczaiba több száz gyerek jár, így elhiszem, hogy nem mindenki érzi az álomiskolájának, de úgy hiszem, az emberek többsége jól érzi itt magát. Amit nyílt napon vagy egy random "iskolalátogatáskor" is meg lehet tapasztalni. :) Egyetlen iskola sem "csúcs szuper" minden odajáró szerint, ez természetes. És én tisztelem az olyan véleményeket is, amik az ellenkezőjét mondják, mint én. DE tudom, hogy te ki vagy, ennek tükrében alkotok csak véleményt.

És elnézést kérek, ha kicsit túllőttem a célon valamelyik válaszommal, de nem szeretem, ha az Apáczait, az én álomiskolámat alaptalanul szidják, olyan sztorikat mondanak el, amik nem igazak, vagy olyan formában nem igazak, csak, hogy lejárassák az Apáczait.

2016. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Bogi11 ***** válasza:
60%

Kedves utolsó előtti!


Kérlek magyarázd el, hogy miről van itt szó. Mert úgy látszik , te tudod. Akár privátban is . Köszönöm.

2016. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
16%
Kedves Apáczanyomi! Nem tudom neked milyen kepzelgéseid vannak, valoszínuleg agyadra ment az apáczaképzod! Eloszor is, én soha nem karomkodtam, nem írtam trágár szoveget, èn a vèlemènyemet írtam le kultúràlt módon, úgy hogy ennek az oldalnak a szabályainak megfeleljen! Egyébként sem èn vagyok a névtelen, hanem te! Ahhoz kèpest, hogy engem szidsz mindenhol, meg lepontozol, én fel merem vàllalni a nevem és nem èrdekel, hogy miket írkálsz rólam névtelenul. Mert te vsgy sz aki névtelen, nem én!
2016. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Septum, tokeletesen igazad van! Az tenyleg egy bekepzelt nyomi steber !!!!! Masokat szid, mert nem nezett meg tukorbe ( lehet, jobb is mert szornyethalna!) Mellesleg amugy te is oda jartal ?! Neked mi tette be a kaput, amiert eljottel?! Melyik osztalyba jartal! Valaszolj privatban, mert ezek itt csak lehuzzak a masik srgitokesz tanacsait! Hello!
2016. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
13%

Szimplán arról van szó, hogy Septum egy nagyon-nagyon öntelt és okoskodó ember, ahogy ezt már leírtam.

Aztán most csinált egy másik accot itt, mivel azért névvel mégsem akarta felvenni ezt a stílust.

Ezzel az accal egyébként nem a névtelensége a baj, hanem az, hogy ezt is te használod.

A ki találmányaid nem hiszem, hogy szimpla vélemény lenne:)

Például nem mindegy, hogy valaki kiesett az ablakon vagy kiugrott, mert nem bírta.

Ahogy az sem, hogy egy tanár sátánista, vagy beszélt erről.

De gondolom ezzel a tisztelt olvasók is egyetértek.

És továbbra is hangsúlyozom, hogy nekem nincs bajom a kulturált véleményekkel, de az, hogy kiforgatott és kitalált történetekkel szidod az Apáczait, az nem illik az iskolanevéhez.

Ahogyan a névtelen accot trágárkodása sem.

(UI.: Többen írtak nekem privátban azzal kapcsolatban, hogy mennyire szánalmas már ez.)

2016. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
40%

Én nem szidom az Apáczait, jártam oda egy ideig, aztán átjöttem máshova. Nem írok rémtörténeteket, mert nincsenek.

Csak azt tudom, hogy ha valaki igazán tartozni szeretne valahová, és ezer szállal kötődni az iskolájához (még a ballagás után is!!), a tanítás utáni délutánokat is a suliban tölteni, az ne az Apáczait válassza. Én egy ilyen általános iskolába jártam, és ezek után furcsa volt, hogy közösségi élet gyakorlatilag nincs. Van egy gólyatábor, gólyabál, Apáczai napok, amiket becsülettel megszerveznek, de az egész kicsit nyögvenyelős, és kb. ennyi. Nekem nagy igényem van a folyamatos jó programokra, ezért én váltottam, ami nagyon jó döntés volt.

A legtöbb órának a színvonala azonban valóban jó. Ha valaki csak tanulni szeretne, az jöjjön az Apáczaiba. Mert ennél többet ez az iskola sajnos nem tud. :( Ez tényleg sajnos, mert én tényleg reméltem, hogy közösségi élet is lesz. De még egyszer: nem szidom az iskolát, az oktatás kimagasló, nincsenek igaz rémtörténetek.

2016. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
11%
Egyetertek az utolsoval abban, hogy nincs semmilyen kozossegi szellem. Az osztalyok pedig valtozoak. Egyebkent en is ismertem azt a satanista tanart, az nem csak a beszelt rola, hanem az is volt. Egyebkent en kulonben nem szidtam azt a tanart nyilvanosan. Az meg eleg inkorrekt dolog, hogy valakinek irok valamit privatban, es kiirja ide azt, hogy engem szidjon. Szegyellheted magad! Ha akarsz menj abba a streberkepzobe tablat nyalni!
2016. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
27%
Én nem csináltam másik fiókot, beképzelt és okoskodó pecig te vsgy! Csak nèzze meg bárki, látjw, hohy minden egyes kérdéshez ugyan azt a vàlaszt írod és csak engem szidsz! Ennek mi értelme?! Honnan veszed, hogy ontelt lennék?! /Szerencsére/ nem is ismersz! Amúgy megtanulhatnàl helyesen írni is, ha màr így véded a szent iskoladat! Nagyon kíväncsi lennèk, hogy fiú vagy vagy lány (valahogy nincs kedvem elkèpzelni tèged, mert elkap a hànyinger!)
2016. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

De, ismerlek.:)

Ezt kaptam a másik accodtól, tényleg igazán... Színvonalas írásmű. Nobel-díjat érdemel:)


"Te egy szanalmas b-zi streber k-csog vagy! Nincs eleted, csak a rohadek iskolad! Tudod mit?! Dugd meg mind egy szalig az osszes sz-rhazi tanart, foleg a villanyit. Valamint dug fel magadnak ha kell a valagadon az osszes ott levo kemcsovet! Nagyon gaz embdr vagy es az apaczaidon kivul tuti, hogy mindenki mast ugy gondolja mint en, hogy egy igazi sz-r gyava alak vagy!"

(A - karakterekkel én moderáltam a szöveget, mivel az oldal enélkül nem engedte közzétenni.)


Nagyon átlátszó. Na akkor ki is szid, kit?

A helyesírásomért elnézést kérek, diszlexia és rossz billentyűzet az oka. :)

2016. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!