Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Apáczai gimiben (Budapesten...

Az Apáczai gimiben (Budapesten) milyen a gólyatábor, a közösség és a tanárok?

Figyelt kérdés

Eléggé kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra, és a gólyatáborral kapcsolatosan hallottam hogy a hetedikeseknek és a kilencedikeseknek egybe van a tábor, ez igaz?

Ja, és egy picit beszélnétek arról hogy milyen volt az első évetek (hogy milyen volt felvenni a tempót, meg ilyenek) Előre nagyon köszönöm :)))



2016. aug. 15. 16:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként a 17-es válaszolótól tanulhatsz egy kis jó modort:) Neki nem tetszett, elmondta ez kitalált történetek és trágárkodás nélkül.

Nem jobb ez így?

Én tisztelem és elfogadom a véleményét. Mert ő is tiszteli és elfogadja az én véleményemet.

2016. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
19%
Hello! Elarulnad vegre, hogy milyen masik acc-om van nekem?mert valojaban fogalmam nincs,hogy kivel mixelsz ossze! Talán a Septummal? Csak ugy kozlom veled, hogy attol, hogy yzt irtam, hogy igaza van, attol nem vagyok o, sot, fogalmam sincs, hogy ki o. Ha diszlexias vagy, hogy vettek fel? Egy kis protekcioval? Mertt otta nem toleraljak a betegsegeket, meg mozgasserulteket sem vettek fel, ami szerintem a leheto legunforitobb dolog, mivel atttol, hogy valaki valamilyen fogyatekkal el, meg lehet nagyon okos.
2016. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem vettek fl mozgássérülteket? Van egy pár az Apáczaiban, de persze őket nem vették fel. Ők csak hobbiból vannak ott.

Egyébként meg senki nem tekint negatívan rám, hogy épp diszlexiás lennék, vagy bárkire, akinek akár mentális akár fizikai betegségei vannak. Nyilván, amennyiben a tanuló igényli és szól a tanárnak, az az ezzel járó dolgokat tiszteletben tartja, nekem például csak második idegen nyelvből van annyi előnyöm, hogy a helyesírást nem osztályozza a tanár.

De van sok hasonló ember itt. Ettől, még ők ugyanúgy okosak.


Mellékesen: nagyon jó protekcióm lehetett: elsőként vettek fel. :)

2016. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Örülök hogy itt vitázik mindenki, de azt légyszi privátban, én a válaszokra lettem volna kíváncsi nem pedig arra hogy nem tudom hány ember itt öli egymást
2016. aug. 22. 17:48
 25/28 Bogi11 ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Kérlek nézd el ezt a nem túl szép vitát, de jobb meghallgatni mindegyik oldalt. Mi még választás előtt állunk, de neked azt kívánom, hogy igazán jól érezd majd magad az iskolában.
2016. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Bogi11 ***** válasza:
100%
És nagyon remélem,hogy te jó tapasztalatokat szerzel majd , amiket meg is osztasz majd. 😊
2016. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Bogi11 ***** válasza:
100%
Egy ismerősömtől elég érdekes tapasztalatokat hallottam ma sajnos, amelyek azért kicsit ijesztőek. Legalábbis nekem elfogadhatatlan, hogy elsős gyerekek a 2. iskolai napjukon(vagy az akárhanyadikon) az órán megalázzák a tanárukat, hülyét csináljanak belőle, aki egy fiatal nő volt. Szándékos hangoskodás, rendzavarás, úgy hogy a hangját sem lehetett hallani szegénynek. Az hogy ez nem egy matek, vagy történelem óra volt, nem mentség.Persze nem az egész osztály, hanem egy kisebb csoport volt, de a többiek hallgattak, nem merték őket helyreigazítani. Ez nagyon riasztó. Vagy lehet, hogy ez az általános a viselkedés ma a középiskolákban???
2016. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 lunayaso válasza:
bogi11 milyen ora volt mert lehet hogy az én osztályom volt:DD
2016. szept. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!