Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki szorongás/p...

Van itt olyan, aki szorongás/pánikbetegség miatt magántanuló?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 17:40
 1/3 anonim válasza:

Sajnos nem. Az én időmben ez nem volt divat:(

Pedig rámfért volna...

2010. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam az volt. De szerintem bemesélte magának, mert szerintem legyőzhető lett volna a pánikbetegsége. Teljesen normális volt, jól el lehetett vele beszélgetni. Nem az volt, hogy kiközösítettük meg hasonlók,
2010. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
igen. lassan 1 éve vagyok az,nehezen de elintéztük.sok dolog miatt kellett ezt a lépést megtennem. nem bírtam már elmenni,ájulás környékén voltam mindig. sajnos nem ismerik el a depressziót úgy mint a szervi bajt,emiatt gyakran jegyzik meg hogy mért nem mész már iskolába.én csak egyet kívánok.akik ezt mondják,ők is éljék át egyszer ugyanezt az erzest,amit en,utána elgondolkodnának hogy beszoljanak-e megegyszer.nagyon szomoru hogy itthon kell tanulnom,de en sem direkt csinalom ezt. kezelesekre folyamatosan járok,így ugy gondolom masfel ev utan ujra visszaalok a rendes életbe.nehéz lesz,de bízok magamban.
2010. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!