Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan napom, ahol 10 órám...

Van olyan napom, ahol 10 órám is van. Másnál is előfordult ilyesmi? Túl sok lenne ez egy diáknak?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, hogy 0. órával együtt van 10 órám. Igaz, hogy egy hétre annyira nem kritikus az óraszámom (legalábbis szerintem), ami 37. Persze ilyenkor számít az is, hogy végzős vagyok, így több időt kell szentelni tanulásra, hisz előttem az érettségi. De ennek ellenére nagyon fárasztónak tartom ezt a 10 órát, ami mellesleg még két nem túl kímélő testnevelés órát is tartalmaz. Vélemények? Hogyan készülhetnék fel a napra?

2016. szept. 2. 21:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jézusom, az már nagyon durva. :( Mellesleg 11. osztályban.

Köszi a biztatást, ha te ezt meg tudod csinálni, akkor én csak ki fogom bírni. :)

2016. szept. 3. 12:11
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 13. órám heti kétszer is. Nem tudom hogy fogom túlélni, főleg hogy 19.55kor van vége, és haza sem tudok jönni. Én is végzős vagyok, kitartást neked! Én meg még bízom abban hogy változik az órarend. Teleszórtak lyukas órákkal is.
2016. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Közben módosult az óraszám 39-re. Emellett még járni fogok külön matektanárhoz...
2016. szept. 5. 09:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyolcadikos vagyok és hetente a szakkörökkel együtt 47 órám van.
2016. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!