Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már ilyesmi...

Veletek előfordult már ilyesmi? És ha igen, véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt 2 napban történt ez meg velem.

Nem olyan nagy cucc, csak azért mégis furcsa és idegesítő..

Szóval én salgótarjáni vagyok, 17 éves fiú.

Tegnap előtt mentem hazafelé kb. 19 órakor és akkor 3 velem egykorú megállított. Egyik megkínált chips-el, persze nem fogadtam el, na de nem ez a lényeg, hanem az, hogy teljesen ismeretlenek voltak, 2 kedvesebb volt hozzám, de az egyik azt kérdezgette tőlem, hogy csicskának neveztem-e őt. Csicskának?!?! Nem is ismerem, ezt meg is mondtam neki. Kb. 5x kérdezte ezt meg, én mondtam, hogy haver, nem is ismerlek, akkor hogy és miért mondtam volna.... Nem vagyok kötekedős típus és verekedős sem, szóval semmilyen okból sem történhetett volna meg ilyesmi velem. Majd kérdezték, hogy focizni tudok-e, mondtam, hogy igen. Passzolgattunk egy kicsit, persze a normálisabbal, erre a csicskázós gyerek rárúgta a lábamra a labdát izomból. Nem fájt természetesen, csak hát ez neki vicces volt. Néztem, hogy tényleg?!? Majd a másik mondta, hogy hagyjam inkább, ő ilyen és én elmentem. Na szóval szerintem lett volna, aki a helyemben mást tett volna, de én higgadt vagyok általában. Itt az a lényeg, hogy random, ismeretlen emberek megállítottak, az egyik csicskázásról kérdezett + rárógta a lábamra a labdát. Ez normális?!?! És ha ez nem elég, tegnap ugyanazon az úton kb. egyforma időben megint hasonló eset történt velem. Szintén hazafelé mentem, előttem senki nem volt az úton. Sétálok, látom, hogy túloldalról átjön egy nálam idősebb fiú. Ez persze oké eddig, de velem szembe jött. Oké, vannak olyanok, akik a másikat nem kerülik ki, de itt más a helyzet. Tehát sétálok, átjön a fiú, látom, hogy szembejön velem,(a járda jobb oldaláról a balra mentem át) erre ő is átment és szembejött velem ismét. Itt gyanús lett nekem egyből. Szóval itt sem követtem el semmit sem. Nekem jött, kettőt lökött rajtam és azt kérdezte, hogy miért jöttem belé. Persze egy szót sem szóltam, csak néztem, nem is lepődtem meg. Tehát komoly arccal néztem, hogy ez mit lökdös, nem is ismerem, életemben nem láttam, látta, hogy kikerültem volna. Na és gondolom itt mindenkinek beugrik, hogy ez is és az előző sztori is a kötekedésről szól. Tehát direkt belém kötött. Onnan, ahonnan át jött (egy bolttól), onnan szóltak neki a haverjai, hogy ne a kisebbekkel kötözködj. Egyébként korban igen, idősebb volt tőlem, de méretben kicsit kisebb. Átjött ugyanonnan egy gyerek, aki idén volt az osztálytársam, ő mondta, hogy hagyjon engem békén és én menjek csak tovább. Szóval ebből sem lett semmi, de nem mondom, azt, hogy nem tudom magamat megvédeni, gondolom manapság sokan verekednek a barátaikkal játékból, az is tud fájni, tehát ettől a szerencsétlentől a haverom erősebb és vele szoktam verekedni, tehát...Ha megütött volna, kapott volna. De nem ez a lényeg. 2 nap alatt 2x kötöttek belém ok nélkül és csak annyit csináltam, hogy hazafelé sétáltam. Manapság ennyire köcsögök a tinik, hogy másokba csak úgy belekötnek. A második sztorimban, ha más ment volna ott és az is kb velem egykorú lett volna, akkor azzal is ez történt volna. De lehet, hogy az első sztoriban is. Tehát mondom, ez csak kötekedésből, meg olyan kedve volt, hogy jön valaki az utcán és azt behülyíti azzal, hogy az neki ment és ezért kapni fog. Szóval kíváncsi vagyok arra, hogy hasonló eset történt-e már valakivel és arra is, hogy mi a véleményetek az ilyen köcsög.....-okról.


2016. máj. 21. 22:11
 1/1 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék ehhez hozzá, hogy bocs a részletes leírásért és azért írtam azt az önvédelmes szöveget, hogy nehogy azt higgye valaki, hogy olyan ember vagyok, aki ezt hagyná. Ja és haverommal durvábban szoktam verekedni, de ettől még nem vagyok olyan típusú, ezt azért írtam le, mert tudom, hogy nem mindegy az, hogy a haverommal vagy mással verekedem. Ha mással, az tudom, hogy rendesen, nagyobb erőből megy. Na de a haverok is feltudnak idegesíteni :))) Köszönöm előre is a válaszokat! Ja és ez tényleg valós, nem kitalált, csak ennyi szerencsém volt! :)
2016. máj. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!