Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE-GTK-t otthagyni az OE-ért?

BCE-GTK-t otthagyni az OE-ért?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem el tanulni a BCE-GTK-n marketing szakon, az oktatással nem volt bajom, de a közösség számomra undorító (és ha itt végzem el végül az egészet, akkor se fogom ezt már másképp gondolni) ilyen csoportos feladatokból kiderült. Amikor egy beszédhibás bemutatkozó embert kicsúfoltak, akkor vettem észre végleg, hogy ez már nagyon gáz.. És a többség állami ösztöndíjas... közben pedig egymást méregetik kilóra. A menekülőtervem a OE-re lenne (vagy bárhová, csak el innen) előzőleg már voltam felsőoktatásban (Károli-BTK) be is fejeztem és imádtam az ottani családias hangulatot. Egyébként a közgazdaság összességében tetszik a mikroökonómia főleg, úgyhogy tényleg csak a közösség amit úgy érzek, hogy valahol nagyon messze jár tőlem :(

2016. szept. 12. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért ha a munkáltató meglát egy corvinusos diplomást és egy óbudaisat, nem kétséges, hogy az előbbit fogja választani. :( Én végigszenvedném emiatt a helyedben, később sokkal könnyebb lesz. Esetleg a BGE lehetne jobb alternatíva, de azért ott se a legnormálisabbak az emberek...
2016. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, érdekelne végül, hogy döntöttél. Illetve a véleményed is a corvinusról. Akár privátban is, remélem olvasod még a kérdésedre érkező válaszokat :)
2016. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!