Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE...

Mi a véleményetek az ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnáziumról?

Figyelt kérdés

Közösség,tagozatok,szakkörök/programok,"szigorság", meg minden érdekel :)

Köszi előre is :)



2016. szept. 27. 12:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Szobeli,Minimum hány pontot kell elérni a felvételin,milyen átlaggal vesznek fel,meg hasonlók :)
2016. szept. 27. 13:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Most vagyok 9.-es (Matfiz) de eddig nagyon jó a suli, nem is annyira versenyistálló (hacsak nem kitűnő akarsz lenni), közösség sztem nagyon jó, de ez lehet hogy osztály függő.


+

1. Nagyon jó tanárok: Matekból, Fizikából, Kémiából, Magyarból és Töriből sztem minden tanár (akivel találkoztam) nagyon jó. A kistanárok nem zavaróak, eddig nekünk 2 volt és mindkettő jó volt.


2. Jó a közösség, osztályom nagyon jó, általában suli után 1 órával is sokan maradunk még valamit csinálni.


3. Kollégiumról nem tudok sokat, aki kollégista az osztályomból az azt mondta h élvezi.


4. Hatalmas combjaid lesznek (Ha az A.-ba mész) mert a pincéből fogtok a negyedikre sétálni napi 4 szer...


5. Nincs olyan rengeteg házi, nem kell olyan sokat tanulni mint mondját. Napi 1 óra bőven elég, legalábbis nekem.


-

1. 100% hogy lesz pár antiszoc gyerek az osztályban, akik zavaróak lehetnek, már többször volt azért baj, mert beköptek minket. (1-2 ilyen gyerek van)


2. Ha érdekel az ének és az info akkor rácsesztél. Az órák mind2ből szörnyűek, esélytelen bármit tanulni. (infó tanár 3 perc alatt 20 diát adott le.


3. Első pár hét (szeptember végig) abból fog állni hogy szintre hozzák az osztályt, ez nem rossz, csak ha olyat adnak le amit már tanultál azt unni fogod

2016. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

bocsi hogy ekezet nelkul es egyetemistakent irok.

Ugy eszembe jutott hogy jogon tanulok az elten 10 diakot kerdeztem kb honnan jott. 10/6-7 a gyakorlobol :D a minierettsegi miatt nagyon nem fogsz raparazni a rendesre. en egy evet jartam oda anno sok tapasztalattal tehat nem rendelkezem viszont remek iskolanak tudnam titulalni! Remekul felkeszit, nagyon fel van epitve a tanmenet mindent megtanulsz. A tobbiek szerint az elso 1 vagy talan 2 ev nem olyan vesz igazabol a 3-4 sem csak itt mar ramennek nagyon az erettsegire es sajna a diakok is rafeszulnek. Nagy a nyomas mint mindenhol. A kozossegi elet szuper volt az osztalyommal rengeteget csavarogtunk, szorakoztunk. Nalunk senki nem volt antiszoc mindenki benne volt a buliban :)

2016. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lorax15 válasza:
Szia! Azt szeretném megkérdezni, hogy végül jelentkeztél-e az Apáczaiba, és ha igen, akkor felvettek-e?
2017. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!