Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes lenne mennem még...

Érdemes lenne mennem még egyszer vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, valakivel volt-e már hasonló egyetemen.

Múlt héten írtam egy vizsgát, sikerült a tárgyam, sokat nem készültem rá, elégséges lett. Úgy látom, hármas s négyesre menne a tárgy, viszont jövő héten lenne előtte még egy vizsgám egy másik tárgyból. Érdemes lenne javítani mennem? Átlagom az állami támogatott alatt van most első félévben, de jövő félévben meg tanulnék jobban. Lehet akkor hagynom kellene ezt a vizsgát?



2017. jan. 14. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnám a javítást, ugyanis többeket láttam már javítóvizsgán elbukni, ezzel együtt évet csúszni. Örülj annak a jegynek, ami már megvan!
2017. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is inkább ezen a véleményen voltam, most már látom mennyit kell készülni valamire. Második félévben meg azon leszek minél jobban teljesítsek. Zh-kra is jobban fogok tanulni.
2017. jan. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!