Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejuthatok ennyi ponttal a...

Bejuthatok ennyi ponttal a debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton lesz az írásbeli. Én az iskola spanyol kéttannyelvűjét jelöltem be első helynek és nagyon szeretnék bekerülni. Már rengeteget készültem rá, de még az utolsó pillanatokban is gyakorlok biztos ami biztos. A magyarom 45 pont körül szokott sikerülni (40 felett vannak mindig a pontjaim), az eddigi legjobb matekom 44 volt, mostanában pedig már sikerül 40 körülire megírnom. A matekomat felezni fogják, ami azt jelenti hogy olyan 20/25 pontot tudnék szerezni (ha csak nem rontom el, de most vegyük úgy,hogy "jól" fog sikerülni) a szóbelin pedig szerintem meglesz a max. (25) pontszám, vagy ahhoz közelítő érték.

A vitt jegyekkel pedig 50/47 pontom van.


Ha ezeket összeadjuk akkooor, most csak úgy nagyjából mondok valamit... 137 pontom lenne. Tudom eléggé rossz, de lenne rá egy kicsike esélyem is?



Illetve még mellékesen egy kérdés : Számít valamennyit ha tehetséggondozós vagyok?

Egy tanárom azt mondta, hogy azt is nézik, de én nem vagyok benne biztos. :/


Esetleges helyesírási hibáért bocsánat!

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. jan. 15. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt senkitől nem fogsz erre a kérdésre hiteles választ kapni
2017. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
150 pontból a 137 teljesen oké. Csinálj még egy pár feladatsort, mert (nekem) biztonságérzetet ad. Szombaton szurkolok! Te is szurkolj nekem! :D
2017. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehetseggondozo? Az senkit nem erdekel a szobelin,bocsi.

Amugy ahhoz kepest,amennyit tolunk elvartak a felvetelin,a mostani nulladikosok pontjai eleg gyengek. En anno 138 ponttal 9.voltam,most talan 120 volt annak,aki ezen a helyen allt...

Tanulj kemenyen,a szobelin pedig majd legyel magabiztos es kommunikativ. Ha van egy alap tajekozottsagod a temat illetoen,akkor nem baj,ha elrontasz egy-ket dolgot,fontosabb,hogy ne blokkolj le.

Ha van kerdesed,irj nyugodtan.

Egy spanyolos

2017. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, hallottam, hogy régebben 138 körül vették fel a 8-12. embereket, ezért is merült fel bennem az a nagy pánik.

A tehetséggondozót is csak azért kérdeztem, mert én is úgy voltam vele,hogy azt amúgy mindenki magasról letolja. :P

Még fogok gyakorolni persze, pénteken még átolvasok pár szabályt, tegnap 3 órát csak matekoztam zsinórban a legnehezebb feladatokkal.

Szóbelin pedig próbálok magabiztos, kommunikatív lenni és nem izgulni, idegeskedni.

Bár a szóbelit kevésbé várom, de mire eljön remélhetőleg profin fogom kenni-vágni ahogy azt kell. :D


#2-es : Köszi! Neked is sok sikert! ^^ Te is jelentkezel erre a szakra? :)

2017. jan. 17. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a TÁGba jelentkezek :) Osztálytársam szeretne a Fazekasba menni.

2. voltam

2017. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Magamsemtudom válasza:

Hogy sikerült?

(Én spanyol kéttanos vagyok talán tudok segíteni ;) )

2017. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Magamsemtudom válasza:
Ha szeretnél írj privit :)
2017. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!