Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iparművészeti egyetem, tervező...

Iparművészeti egyetem, tervező grafika szakirány? (mappa)

Figyelt kérdés

Már elkészítettem 2 db 50x70 cm-es logó terves papírt, amin csak logók vannak, 1 db illusztrációs papírt, amin grafikák vannak, 1 db plakátterv,1 db arcluatterv(logó, levélpapír, boríték,matricák,weboldalterv. + a meghirdetett feladat 2 db 50x70 cm-es. És +4 arculat terves papír, amit még alkalmazott grafika okjs vizsgamunkára készítettem. (logó, pólótervek, boríték, névjegykártya, weboldalterv, illusztrációk, pólócimke.

Általában a tanároknak a grafikáim szoktak tetszeni, viszont az akt rajzolás a gyengém, még a portré megyeget, de az akt sajnos nem megy. Ha a mappába csak egy aktot tennék, ami szerintem talán még megfelelő, és inkább több portrét, koponya rajzot, csendéletet (festett, ceruzával rajzolt) esetleg így is van esélyem tovább jutni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 24. 09:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meghatározva, hogy mi legyen a kézi-rajz, annyi, hogy stúdium. Nem ezeken lesz a hangsúly, hanem a szakmai tervezési munkákat bemutató lapon. Én aktot nem is rakok bele.
2014. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
értem :) Köszi, egy kicsit megnyugodtam. Most jelentkezel először, vagy már próbáltad? :)
2014. márc. 26. 09:16
 3/35 anonim ***** válasza:
Szia! Csak kíváncsiságból kérdezem ezt dee... megnézhetem esetleg a munkáidat?:) Az ilyenek valamiért mindig érdekelni szoktak.
2014. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Felvételi után, szívesen mutatok pár képet, ha neked az úgy jó :)
2014. márc. 28. 15:16
 5/35 anonim ***** válasza:

(első volnék)


Még nem próbáltam, de alaposan körbe jártam a témát, van már egy ilyen végzettségem, igaz csak OKJ, de ez is sokat segít.

2014. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
50%
én is most jelentkezem. jól megszívtam mondjuk mert nem járok művészeti suliba, nincs okj-m, csak eddig rajzolgattam itthon és az utolsó fél évben jöttem rá, hogy én nem akarok mással foglalkozni. én grafikai munkát nem nagyon tudok így beletenni, tudom, hogy az a fontos, de nekem tele lesz festményekkel meg rajzokkal. hátha megtetszik nekik, ha nem, így jártam.. :) sok sikert!
2014. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Hűűhaaa, ez tényleg szívás ... :/ És amúgy a kötelező feladatot meg tudtad oldani?
2014. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Sok sikert! :)

Most már mindjárt itt a 23.-a :) Ti megcsináltátok a kötelező feladatot? :) Milyen munkákat visztek, gondolok itt: csendélet festmény, vagy akt vagy ilyesmi vag ylogók :)

? :)

2014. ápr. 13. 17:57
 9/35 anonim ***** válasza:
Én sima egyszerű portrét viszek, meg pár elvont "portrét", meg az eddigi munkáimat. És én is megszívtam ... mentem nyomtatni, erre közli velem a nyomdász srác, hogy elromlott a nyomtató ... Na most nyomtathatok itthon és ollózhatom össze az egészet. :/
2014. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
én is oda megyek csak fotográfia szakra sok sikert nektek, nekem még van munkám vele még csinálnom kell 4db képet és még ki is kell valahol nyomtatnom :)kicsit parázok már
2014. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!