Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek alapján ti milyen egyetem...

Ezek alapján ti milyen egyetemet, szakot ajánlanátok? (NKE-NETK)

Figyelt kérdés

Jelenleg középiskolában informatikát tanulok, de kicsit kezdem úgy érezni, hogy ez nem nekem való, annak ellenére, hogy végülis megy a dolog.


Azonban nagyon érdekelnek:

- a nemzetközi kapcoslatok

- Országok közötti konfliktusok

- és a diplomácia


Amit nézegettem az a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Nemzetközi és Európai Tanulmányok Kar, nemzetközi védelem- és biztonságpolitika.


A nyelvvel még hadilábon állok, de természetesen ha ide megyek bele kell húznom. A jegyeim elég jók és remélhetőleg az érettségi is jól fog sikerülni.

(matek és infó emelt) - elvileg ezt is elfogadják?


Azt azonban tudom, hogy ide nehéz bekerülni, utána nehéz elhelyezkedni tekintve, hogy nem vagyok annyira talpraesett kommunikáció terén sem, de talán belejönnék...


Szóval igazából tényleg csak azért szeretnék ide, mert nagyon érdekel a téma, minden más ellenem szól. Viszont egy valami NEM érdekel, amit gondolom itt is kell tanulni, az pedig a JOG! :(


Szerintetek? Válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. jan. 18. 05:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt az előzőből, hogy egy darab középfokú nyelvvizsga már szükséges, mint bemeneti követelmény, illetve erkölcsi bizonyítványt is vinni kell a beiratkozáshoz.
2017. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!