Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen csak akkor van...

Egyetemen csak akkor van értelme a jo átlagnak, ha Msc-re akarok menni?

Figyelt kérdés
Első féléves vagyok, és hát elég jó átlaggal zártam a felevet. Azt tudom, hogy ezért jár osztondij, meg a kolesz miatt is jól jön, de úgy erzem, hogy túlkészülök a vizsgákra. Beakarom biztosítani a kettest, és mindig négyessel, otossel jött ki. Nem tudom, hogy akarok e majd menni mesterképzésre...Jelenleg mennek, de mire elvegzem az egyetemet lehet h már nem fogok akarni. Úgy érzem, hogy a tárgyakra való készülődés helyett tanulhatnek mondjuk nyelveket, főleg angolt, mert elég gyenge vagyok belőle, mivel németes voltam kozepsuliban. Nálunk az első másfél évben könnyű megcsuszni, így azért készülök túl, hogy bebiztositjam a kettest. Amugy mérnöki képzésről lenne szo.

2017. jan. 22. 21:52
 1/1 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Van pár képzési terület, aminél elhelyezkedéskor sem árt, ha jó átlagot tudsz felmutatni, de nagy általánosságban senkit nem érdekel. Viszont a tanulmányi ösztöndíj miatt azért érdemes.
2017. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!