Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bejutni a Vetési Albert gimnázium (Veszprém) német tagozatára?

Figyelt kérdés
Matek 26pont lett a magyar meg 35... Vitt pontok max. Aki esetleg oda jelentkezett hogy sikerült a felvételije?
2017. jan. 23. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a teljesítmény nagyon gyenge oda, mivel elég erős suli. Már biztos, hogy ennyi pontod lett, nem több? A Vetésibe mindenki 65 felett, 7
2017. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat elküldtem. Szóval aki Vetésibe jelentkezik, 65-70 feletti pontokat írt, és azzal még nincsenek tutira felvéve, mert ugye még a szóbeli.

Hát eléggé kérdéses, de nagyon ne éld bele magad. Sajnálom.

2017. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más sulit nem jelöltél?
2017. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jelöltem de ide akartam leginkább bejutni...vetési után a padányit jelöltem meg...
2017. jan. 30. 14:46
 5/5 anonim válasza:

Rékuu ne keseredj el, van eselyed:)

*Bogii*

2017. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!