Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Nincs célom, nincsenek terveim, nem tudom mihez kezdjek magammal a jövőben. 2 év múlva érettségizek és nem tudom, hogy mi legyen velem azután. Rosszak a jegyeim, sokat tanulok, mégse lesz meg az eredménye.

Fogalmam sincs, hogy mivel foglalkozzak majd, mi legyen a munkám. Mindenki mondta, hogy nézzem meg mi érdekel, mit szeretek csinálni, de semmi olyan nem jut az eszembe, amivel tudnék bármit is kezdeni.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ilyen helyzetben mégis mi a teendő? Hogyan találjam meg a saját utamat?



2017. ápr. 2. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz a szabadidődben csinálni?
2017. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Leginkább egész nap csak olvasok vagy esetleg sorozatokat nézek. A tanulás mellett amúgy nincs is semmi időm másra, de ha lenne se tudnám, hogy merre mennék el szívesen, mert nem vagyok az az eljárós típus.
2017. ápr. 2. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha végképp nincs semmi ötleted, akkor szerintem még hagyd ezt a témát. Úgy értem hogy még van van időd, 2 év azért mégiscsak 2 év. Én 11 évig nem tudtam mit akarok kezdeni magammal, semmi jövőképem nem volt. 12.-ben jöttem rá mi érdekel igazán.

Persze jó ha az embernek vannak céljai, de nem szabad erőltetni, majd jön az magától. Addig is legyél szorgalmas és maximalista.

2017. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor olyasmiken lehet érdemes elgondolkodni, hogy miről olvasol szívesen, mit nézel szívesen? Kinek a helyébe tudod a legjobban elképzelni magad?
2017. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azon is elgondolkozhatsz, milyen munkát szeretnél, ülő, álló, egyedül dolgozni, vagy csapatban, pörgőset vagy nyugisat...
2017. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 meggybor válasza:
Menj el egy gyárba 3 műszakban a sorra. Vagy próbáld ki magad egy kicsit kőműves segédmunkásként. Nekem is ezek után jött meg az ihlet, hogy milyen pályát kellene választanom. :D
2017. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2017. ápr. 16. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!