Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem utáni vizsga-stressz?

Egyetem utáni vizsga-stressz?

Figyelt kérdés
5 évig jártam egyetemre, ez idő alatt volt passzív félévem is, de ez idő alatt a vizsgaidőszak állandóan a görcsölésről szólt, illetve hogy minden egyes nap közelebb kerülök az adott vizsgához, tanulni kéne/kell, készülni, meg minden. Most hogy végeztem, ez valamiért bennem maradt. Mármint a stressz. Folyton azt érzem, mintha készülnöm kellene vizsgára, de már december óta nem vagyok hallgató. Mégis bennem maradt ez az érzés. Más is volt már így? El fog múlni?
2017. ápr. 20. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen, középiskola, vagy OKJ képzés befejezése után. Egy két héttel utána elmúlt.
2017. ápr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hétig ok, de szerintem az, hogy 4. hónapja nem tudsz ettől az érzéstől megszabadulni, az nem normális...
2017. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik lassan
2017. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!