Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kicsit lecsúsztam a főiskolába...

Kicsit lecsúsztam a főiskolába/egyetemre való beiratkozásról, szerintetek van még lehetőség bekerülni valahova?

Figyelt kérdés
Nappali tagozatra szeretnék jelentkezni és elsősorban budapesti vagy Pest megyei iskolák érdekelnének.
2010. máj. 14. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit?:D Kb februárban volt a határidő...

De általában szak alapján szoktak dönteni az emberek, nem úgy, hogy "vmi pesti suli".

De hogy értelmes válasszal is szolgáljak a kérdésedre: A ponthatárok kihirdetése után van pótfelvételi. De ott már csak fizetős szakokat szoktak hirdetni.

2010. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor menj el okj-ra, az ingyenes, van belőle választék, és jövőre tudsz menni attól mégfősuliba vagy egyetemre, sőt általában ezeknek is van okj tanfolyamuk
2010. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

pótfelvételin is vannak mág államis helysek,bár kevesebb mint fizetős.

tudtommal viszont oda csak akkor jelentkezhetsz,ha eredetileg is jelentkeztél valahova

2010. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*még
2010. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*államis
2010. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor megpróbálom a pótfelvételit, hátha összejön. Az nem baj, hogy fizetős.

2010. máj. 14. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:

októberben lehet jelentkezni a keresztféléves képzésekre, ez is ugyanolyan egyetemi képzés, cak nem szeptemberben, hanem februárban kezdődik.

én is ilyenre járok.

2010. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pótfelvételin pont azok jelentkezhetnek, akiket SEHOVA nem vettek fel, vagy eredetileg sem adtak be jelentkezési lapot.
2010. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fizetős azt jelenti, hogy fél évente 120-500 ezer forint, szaktól függően változik az ára. Bár időközbe átkerülhetsz majd az államisok közé.
2010. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19:48 vagyok

tényleg az is jelentkezhet aki eredetileg nem jelentkezett.bocsi a téves infóért:D

2010. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!