Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát lenne érdemes...

Melyik iskolát lenne érdemes választani esti érettségi megszerzése érdekében Budapesten? Mik a tapasztalatok vélemények az iskolákrol?

Figyelt kérdés

23eves vagyok 8 általánossal rendelkezem munkám mellett szeretném befejezni a középiskolát érettségit letenni. Budapesten 4 iskolát talaltam eddig amiről szeretném kikérni a véleményeteket 1 Leornardo középiskola 11.ker villányi út . 2. Weis manfréd iskola,Csete Balázs szak gimnázium Adu vállalkozói iskola . Ez a utóbbi 3 csepelen lenne . Nem tudom hogy ezekről az iskolákrol mi a véleményetek?

Vagy tudtok ajánlani más iskolát ?


2017. ápr. 27. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik van közel hozzád? Oda már azért járnak az emberek, hogy megszerezék az érettségit, nagy különbségek nincsenek. Szerintem választásodban inkább az legyen a mérvadó, hogy a munkádból melyikbe tudsz időbe eljutni, illetve, hogy gyorsan haza érj.
2017. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
www.semperstudio.hu, Óbuda - levelező és távoktatási forma is van náluk.
2017. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Leonardo suli az merre van?
2017. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat az elsőnek irnám hogy igazából részmunkaidős állásba tenne át a főnököm amig csinálom a gimit. Ezáltal a munkaidő beosztás is kedvező lenne .

Másodiknak pedig megfogom nezni a semperstudio iskola honlapját.

A harmadiknak pedig a Leonardo iskola a 11.keruletben a Villányi úton van és a 20.keruletben a Vörösmarty utcánál.

2017. ápr. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!