Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME infó diplomája tényleg...

BME infó diplomája tényleg "értékesebb" mint az ELTÉ-nek?

Figyelt kérdés
Szüleim BME-re akarnak küldeni, többen is mondták hogy nagyobb programozó cégeknél a BME-sek vannak legnagyobb előnyben. Nagy vonalakban tudom mi a különbség a két képzés között, engem mindkettő érdekel, de ha a BME "erősebb" akkor inkább azt választanám. Vélemények?

2017. ápr. 28. 14:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Én meg nagyon rosszakat tapasztaltam."


Akkor az is kilőve. Kezdem azt érezni, hogy az összes egyetemünk egy nagy sz..r :D

2017. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21:

Nem kell magyar egyetemet választani. Dánia például ösztöndíjas programmal várja a tehetséges fiatalokat Magyarországról is. Ha újra 18 éves lennék, én is más országban tanulnék.

2017. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!