Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri így? Jól döntöttem?

Megéri így? Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Nulladikas vagyok, nyelvi osztályban. Az a helyzet, hogy nem tudom eldönteni jól tettem-e, hogy idejöttem...

Kollégista is vagyok, az ottani környezetet, a szobatársaimat szeretem, de az iskolát nem. Sajnos az osztályba nem igazán sikerült belleszkedni. Van 1-2 ember akivel elbeszélgetek órán, de számukra is csak "pót" emberke vagyok, nem igazán foglalkoznak velem, hónpokig próbáltam barátkozni, akikkel jóban lettem, azok is kb elpártoltak mellőlem... Emellett nagyon rosszul vagyok az iskolától is. Nem ilyennek gondoltam. Reggelente sokszor gyomorgörcsel megyek be, sokat vagyok rosszul, emiatt megromlott az egészségem is. Savproblémáim vannak, szédülök, fáj a fejem stb. A tanárokat is jól kifogtam... Jelenleg az érettségi tantárgyaimat nézve egyedül a töri tanár aki jó, néha még a magyar is elmegy, a nyelvekből nagy százalék az esély arra, hogy a rosszabikat kapjam mindkettőből. Éjszakánként sokszor nem alszok emiatt, és nagyon rosszul érzem magam, nem tudom mit kellene tennem, koli pszichológushoz is járok. Ti mit mondanátok?

Előre is köszönöm a válaszokat

15L



2017. máj. 6. 12:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha elírtam valamit, csak eléggé kikészültem és gyorsan írtam.
2017. máj. 6. 12:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még most válts sulit, ha átmész máshová, most még simán befogadnak, főleg, ha nem nyekbe mész (akkor ott az amúgy is egy új osztály). Illetve most még menthetők a tanulmányaid is.
2017. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget :))
2017. júl. 2. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!