Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mindig is szerettem volna egy...

Mindig is szerettem volna egy BMX et és most tényleg ugy döntöttem h veszek is egyet. Csak mivel még nem igen BMX eztem nem igen tudok trükköket meg stb az alapokat nagyjából tudom. Megéri ilyen korba venni egyet? 20éves vagyok.

Figyelt kérdés

Meg nem szolnak meg mert 190cm vagyok és egy ekkora bicajt szeretnék?

Szerintetek?


2012. márc. 23. 18:54
 1/6 BasketBoy válasza:
A 20 év az nemgáz, de azér 190centivel komolyan fogsz kinézni bmx-en :D Ha veszel bmx-et mindenképp figyelj h nelegyen nehéz. Így elsőnek nagyon ajánlom a rockmachine go big one-t nagyon fasz* bike max a monoblokkal lesz kis probléma de nekem 1 évig lazán kibírta max recsegni ropogni fog :D aztán ahogy tudod mindig veszel rá cuccokat és fasz*n meg lehet oldani h legyen egy jó bike-od :)
2012. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Néztem egy Hoffman rythym EL 2 használtan elég jo árban van és arra pályázok...

de igazából legjobban a magasságomtól parázok hogy meglátnak az uton aztán megmondják hogy ez nem normális:D

2012. márc. 24. 15:03
 3/6 anonim válasza:
a magasságoddal tuti nem lesz semmi para, csomó bicós srác van aki ebben a magasságban van
2012. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem szolják meg öket?:D
2012. márc. 26. 23:17
 5/6 anonim válasza:
én még soha nem hallottam, hogy ezért megszólták volna őket, ugyanolyan jók, mint a náluk alacsonyabbak, sőt van aki jobb is, ezen szerintem semmi nem múlik:)
2012. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Davidnyer válasza:
[link] egy elado bmx olcson kezdoknek
2012. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!