Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén érettségiztem, és matekbó...

Idén érettségiztem, és matekból érettségi előtt megbuktattak?

Figyelt kérdés
Az akkor azt jelenti, hogy a többi tantárgy az előre hozottra minősül. Ha én augusztusban lerakom matekból a pótvizsgát, akkor októberben érettségi matekból, de a többi már megvan. Megtehetem azt, hogy nem a saját sulimban érettségizek matekból hanem egy másik suliban? Már mint egy másik iskolában adom le a jelentkezési lapom?
2017. máj. 23. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
csicska a tanárod...
2017. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az is lehet hogy a te sulid nem is indít októberi érettségit, ezt meg kell majd érdeklődnöd de igen valóban megteheted, azt választod ki amelyiket akarod, mivel már végeztél ott :) Sok sikert hozzá!
2017. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha érettségiztél a többiből, akkor az előrehozott lesz, érettségi bizit a sikeres matek után fogod megkapni. Beadhatod a jelentkezésed másik iskolába az érettségire, de az iskola igazgatója dönt, hogy elfogadja-e.
2017. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ment mindenkinek a zold kez! Az elsonek nagyon is ment, tuti jo arc lehetsz. Szoval akkor oda adom le, ahova akarom, csak az iskola igazgatoja donti el, hogy engedd vagy sem. Remek. Meg egy kerdes. Nalam az otodik tantargy az a kotelezoen valasztott szakmai tantargy volt, ez a szakgimnaziumi fos.. Na hat az ugy nez ki, hogy nem sikerult, tehat a negy erettsegibol egy mar tuti kuka es az az otidik tantargy amit kotelezoen valasztottam.. Tehat. Azt meg tehetem, hogy nem erettsegizek abbol osszel es mashova beadom a jelentkezest, matekbol es peldaul tesibol (mint 5.-dik) tantargy? Es a szakmai ismereteket elengedik.. Vagy ez hogy megy?
2017. máj. 23. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!