Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi arra az esély, hogy...

Mennyi arra az esély, hogy megemelik a SZTE Biológia szakra a ponthatárt?

Figyelt kérdés
Már évek óta stagnál a 280-on, hirtelen ugye nem fogják megemelni? Vagy ez a felvételizők (akik első helyen jelölték meg) pontjaitól függ inkább?

2017. jún. 10. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ponrosan a felvételizők pontjaitól függ, de azért - hacsak nem valamk hihetetlen szerencsétlenségből kifolyólag rontottál el mindent - nagyon alaposan szedd össze magadat akkor is, ha bekerülsz.

Valószínűleg nem nagyon fog emelkedni, mivel mindig kevesen jelentkeznek, de sose lehet tudni.

2017. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig az energiaminimum torvenye alapjan dolgozom, legalabbis akkor, ha nincs valami extrem tetje - az iskolabol kitunot viszek egy elegge szigoru, versenyistallos gimnaziumbol. Egyszeruen az emelt biosz nem ugy sikerult, ahogy gondoltam (a kozepek kozul mind otos), szoval kicsit beijedtem, hogy mi van, ha 300 fole emelik...
2017. jún. 10. 23:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Es koszonom a valaszt, megnyugodtam!
2017. jún. 10. 23:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégegyszer; a felvételizők pontszáma "emeli", nem az egyetem.
2017. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közepek közül mind ötös akkor mit izgulsz? :D Vagy azthiszed hogy 280 pontot lesz vagy mi?
2017. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neeem, csak mi van ha 330-ra megemelkedik es mondjuk elrontom a szobelit teljesen nullara es nem tudom vinni a +50 pontot... De remelem, hogy jol fog sikerulni.
2017. jún. 11. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért emelteztél egyáltalán? Teljesen fölösleges..

2db 80%os középpel már lett volna 320 pontod, és nem kell az emelt miatt izgulni.

2017. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ezt sajnos nem tudom, nem volt sok ertelme...
2017. jún. 11. 19:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor emelnek át az emelten ha legalább 8 pontot összeszedsz, ezzel igazából inkább nyugatatni akarlak, ugye a b tétel általában nagyrészt szövegértés, szóval simán meglesz ;) amúgy nem hiszem, hogy 50 pontot emelnének, olyan 10 az még reális annál több nem nagyon
2017. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, koszonom! Szerintem sem leszek gondban, mert minden temakort feluletesen, de tudok, szoval valamit csak ki tudok talalni. Meg bizom benne, hogy kedves vizsgaztatok lesznek bent, hatha a segitokerdeseikkel ravezetnek valamikre ;)
2017. jún. 12. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!