Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mennyi idő alatt készültete...

Ti mennyi idő alatt készültetek fel a szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Én még csak most kezdtem el tanulni, de másoktól hallottam, hogy már majdnem kész is vannak mindennel és most egy kicsit megijedtem, hogy húha, mi van, ha nem lesz időm mindenre. 5 tantárgyam van, bár ebből az idegen nyelv nem az a "leülsz és megtanulod kategória"...Szerintetek erre két hét elég lesz, ha normálisan neki állok tanulni? Egyébként az írásbelik jól sikerültek, az összes 80% felett, de ezt szeretném is megtartni illetve, amin még lehet pár %-ot javítani.
2017. jún. 12. 21:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én végig tanultam a négy év alatt, mindig jó jegyeim voltak, de azért nem maradt meg minden. Amit, akkor feleslegesnek vagy hülyeségnek tartottam azt inkább csak gyorsan bemagoltam, most pedig már látom, hogy jobb lett volna, ha egy-két dologra nagyobb hangsúlyt fektetek....Az idegen nyelvet végül az utolsó napra hagyom mert végülis arra nem tudok sokat készülni, tudom a témaköröket stb., ezekről tudok beszélni, nem kell rá különösebben ténylegesen tanulnom. A töri tételeket is tudom, azokat csak át kell ismételnem. Az irodalmat év közben meg kellett tanulnunk, szóval azért nagyjából emlékszem rá, de azért itt-ott vannak hiányos részek. A nyelvtan tételek pedig rövidek, azt könnyen meg tudom tanulni, a nagy részét már annak is tudom. Jelenleg az infó tételekkel küszködök, az elmélettel kb. semmit nem foglalkoztunk, csak a kezünkbe nyomtak egy csomó lapot, hogy nesze, tanuld meg...
2017. jún. 18. 21:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Rendben lesz ez szerintem, kitartást. :)
2017. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!