Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anyám pár hete rájött, hogy...

Anyám pár hete rájött, hogy nincs meg egy vizsgám tavalyról. Én nem tagadta, de úgy kikészített, bestresszelt engem, hogy most sem lett meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már hetek óta szapulni miatta. Meg nyitottam az e-maileket előtte és észrevette, hogy küldtek egyet.

Azóta nem volt nyugtom, mindenféle utolsónak elhordott, meg hajtogatta, hogy hagyjam ott az iskolát. Hetek óta nem alszik, volt, hogy felzavart hajnalban, hogy mikor lesz abból a tantárgyból óra. Nem vesz emberszámba, olyan szinten kikészültem, hogy az hihetetlen. Már gyomorgörccsel járok haza. Anyám ebbe teljesen belezakkant. Pluszban hozzá most rástresszeltem és megint nem sikerült. Meg rengeteget voltam beteg, ami miatt megint csak kikészült, hogy jaj mi lesz az iskolával.

Már csak egy alkalmam maradt és kirúgnak.

Mitévő legyek?

Azért nem mondtam pont meg tavaly, mert nem akartam, hogy tönkretegyen miatta. Nem csúsznék vele, de így, hogy csak egy alkalmam maradt nagyon gázos.


2017. jún. 28. 15:54
 1/2 Roflkopter ***** válasza:
Én úgy tudom vissza lehet iratkozni és el lehet fogadtatni a tantárgyakat szóval ugyanott vagy
2017. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg elköltözni otthonról!
2017. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!