Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1 pontom hiányzott orvosi...

1 pontom hiányzott orvosi egyetemre, nem lehet semmit sem tenni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, részvétem, rossz lehet 1 ponttal lecsúszni.
2017. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, bammeg... sajnos nem, de no para, ha ez sikerült ilyenre, jövőre még jobbra fog, orvosisként mondom, hogy amúgysem árt, ha az ember pihen egy évet, mert elég volt most neked az érettségi, ami most jönne egyből, az lenne az igazi megterhelés.
2017. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. De fel a fejjel, jövőre ismét megpróbálhatod, 1 évig dolgozol, tanulsz, nem dől össze a világ!
2017. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem lehet:-(
2017. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Fellebbezhetsz, nem biztos, hogy célravezető. Ha pontszámítási hiba miatt csúsztál le, akkor egyenesen kötelező.
2017. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
fel lehet lebbezni :) próbáld meg, nem veszítesz vele semmit
2017. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges fellebbezni. Ha nincs alapja a dolognak, akkor csak időpazarlás. Csak úgy, méltányosságból nem fogadnak el fellebezés.
2017. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen dolgok megtörténnek. Tudom, hogy rossz, mert tavaly én sem kerültem be, az az egy pont pedig pláne idegesítő lehet, de fogd fel úgy, hogy rápihensz még egy évet. Van rá esélyed, hogy megismételd az egyik emeltedet, úgyhogy jövőre biztosan be fogsz kerülni, orvos lesz belőled, és lehet, hogy szerzel egy csomó értékes tapasztalatot emberileg, ami még hasznos lehet a későbbiekre nézve. :)
2017. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!