Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz a 11. osztály?

Nehéz a 11. osztály?

Figyelt kérdés
Sziasztok gimnazista vagyok emelt angol osztályban, ami annyit takar hogy három tantárgyat (kémia, informatika, angol történelem) angolul tanulok. Plusz heti 3x van németen is. Ezért nagyon sok órám van, és kötelező lesz pluszban ebből a hárombol legalább kettőt kivalasztani érettségire. Nagyon rossz vagyok matekból, viszont az irodalom és történelem a szenvedélyem. Szeretnék matek tanárt is, csak nem tudom hova fog még beférni. Nagyon félek a 11.osztalytol mert nagyon közel van már az érettségi, és úgy érzem nem vagyok elég jó. Már most nyáron is azon stresszelek, milyen nehéz lesz jövőre. Szeretnék tovább tanulni,és ezért mindent megszeretnék tenni. Valami tanácsok? Hogy ne izguljak rá ennyire, mikor úgy érzem ettől a két évtől függ a jövőm?

2017. júl. 28. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lenne ha most augusztusban járnál egy matek tanárhoz aki egy kicsit "előregyúr" neked a 11-es anyagból? Félni szerintem nem kell, azzal csak rontasz a helyzeten. gyakorolj amennyit tudsz mateknál csak ez segít.

2017. júl. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nehéz nincs a gimiben
2017. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
#2 te sem voltál gimnazista
2017. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is emelt angolos vagyok és én is 11.-es leszek. Ugyan úgy vagyok mint te. Tegyük oda magunkat erre a két évre mert ez fontos! Ennyit tudunk tenni :) Sok sikert neked.
2017. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugiiiii könnyebb mint az egyetem.
2017. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én emelt németes voltam, nekem az utolsó 2 év volt a legkönnyebb és a legemlékezetesebb :) majdnem kitűnő voltam ezekben az években + 400 pont fölé mentem felvételin. Szerintem nincs miért izgulnod ;)
2017. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os mit nagyzolsz?
2017. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem nagyzolásnak szántam, csak leírtam, hogy nincs miért izgulnia, mert tök átlagos képességekkel rendelkezem, és nekem is sikerült összehoznom egy viszonylag jó felvételit. Ha odateszi magát az ember, akkor nincs mitől félni:)
2017. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
enis 11es leszek, de egy csomo tantargyat mar 10ben megcsinaltam most, (matek,fizika, nyelvek, biosz) mivel cserediak leszek jovore es ugye vizsgazni kell , human dolgokbol nemtudom, hogy megyek majd at:/ de nem talaltam neheznek annyira (mat-fiz faktra mennek egyebkent) mondjuk kell hozza kitartas egy pici de hajra:))
2017. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!