Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kecskeméti Egyetem mérnökinf...

A Kecskeméti Egyetem mérnökinformatikus képzés elvégzésével sikerült már valakinek Budapesten munkát szereznie? Mennyire van rossz híre az iskolának? A képzés véleményetek szerint milyen ezen a szakon?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem a diploma számít, hanem a tudás. Tanulj szorgalmasan és nem lesz gond. Mindenki BSc diplomát szerez bárhol végezzen is, így a diploma miatt nem vagy hátrányban, ha tanulsz, bár aki nem tanul annak teljesen mindegy, hogy hol szerezte a diplomát, már ha sikerül neki. Ott mehetsz duális képzésre is, ami nagy előny szakmailag, egy olyannal szemben aki "csak sima" diplomát szerzett, mert már lesz pályakezdőként szakmai gyakorlatod.
2017. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, igyekezni fogok!:)
2017. aug. 4. 12:15
 3/7 anonim válasza:
tanulj, csináld meg jóra és szerezz gyakornoki pozit és nem lesz baj.
2017. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kecskeméti vagyok, sajnos nincs lehetőségem elmenni gyakornoki pozícióba :/
2017. aug. 5. 07:05
 5/7 anonim válasza:
miért nincs lehetőséged?
2017. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Interneten eddig még semmit sem találtam hogy hol tudnék gyakornokként elhelyezkedni Kecskeméten. Programozás ami legfőképpen érdekel, de eddig eléggé esélytelenek a kilátások ezen a téren.:/
2017. aug. 5. 21:06
 7/7 anonim válasza:
1. félévben már bejöttek, hogy ide meg oda lehet menni persze kell hozzá tudás ami ha nem foglalkoztál vele sokat akkor még akkor nincs. de ha akarsz eltudsz menni helyekre.
2017. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!