Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit csinaljak?...

Szerintetek mit csinaljak? (Egyetem)

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemen egy szakra.Vegul ugy döntöttem hogy nem megyek el,nem iratkoztam be.( Bevallom,betojtam.)Helyette elmentem okjra viszont egyszerüen szörnyū a képzés és nincs mellette idōm dolgozni.Van esélyem még elkezdeni valahogy az egyetemet vagy csak jovore tudok elmenni?

2017. szept. 9. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ha volt is egyáltalán pótbeiratkozás, már lezárták, mivel jövő héten kezdődik a tanítás.
2017. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekünk már tart egy hete a tanítás, de igen, szóval sajnos nem valószínű, hogy még be tudsz iratkozni (to-ra telefonálj be szerintem, biztos ami biztos). Ha nem tetszik az OKJ, használd ki ezt az évet tapasztalatszerzésre. Dolgozz, önkénteskedj, utazz, és próbálj a szakmád felé is orientálódni. Még az is lehet, hogy sokkal jobban jársz vele, mintha egyből egyetemre mentél volna.
2017. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ez eléggé elszúrtad, már nem tudsz beiratkozni utólag.

Jobban jártál volna, ha beiratkozol és egyből passziváltatod a félévedet.


Így jövőre újra kell felvételizz.


Egyébként nem kell betojni az egyetemtől, nem annyira vészes. Én is most kezdtem éppen.


F20

2017. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
hagyd az okj-t használd ki ezt az egy évet arra, hogy nyelvet tanulj és egyéb dolgokat, amik kötődhetnek a szakodhoz. Igaz egy évvel később fogod ígyis-úgyis kezdeni, de legalább hasznosan töltöd azt az egy évet.
2017. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!