Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyszerre psz es jogi egyetem?

Egyszerre psz es jogi egyetem?

Figyelt kérdés
A psz szak melyik evben a legnehezebb? A jogot akkor kezdenem amikor pszen a 3. Évemet kezdem. Szerintetek lehet bírni, ha igen akkor hogyan? A jog nyilván levelezon menne, ugyanabban a városban. Mit gondoltok vab realitása?

2017. okt. 3. 09:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9 vagyok: PTE-n és mindkettőt nappalin.
2017. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
HAHA :D Hidd el, hogy önmagában is bőven elég egy jogi kar, nemhogy mellé még pszichot is! Elhiszem, hogy okos vagy, de azért egyszerre csak egyet. Tudod van az a mondás, hogy sokat akar a szarka..
2017. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pénzügy es számvitel szakrol van szo, nem pszichológia. Varom a hozzászólásokat! Nem tudom, hogy az egyetemistak körében van-e hasonló, ezert irtam ki a kerdest. De szerintem tobb olyan hallgató van, aki egyszerr kettő szakot végez, es most nem germanisztikara meg tanítóra gondoltam.
2017. okt. 5. 10:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki nemzetközi gazdálkodást csinál corvinuson és jogot elte-n. Háát.. becsülöm érte meg minden, de szerintem sok értelme nincs. Teljesen ki van égve ráadásul egyikbe sem tud 100%-ot beletenni, nemzetközi gazdálkodáson pl épphogy átcsúszott a vizsgákon. Egyszerre szerintem semmi értelme nincs. Ha psz-en számviteli szakirányt választod, akkor lehet értelme végzés után még egy jogi diplomát is csinálni.
2017. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azért lenne egyszerre, hogy ne 9-10 évet kelljen csak egyetemre járni. Nyilván minél többet tud az ember minél több irányba, annál átfogóbb, hasznosíthatóbb, nagyobb a tudása.
2017. nov. 6. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!