Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanári fizetések 17-09-01-től...

Tanári fizetések 17-09-01-től nem nőttek elvileg? Senki se kapott egy petákkal se többet nálunk

Figyelt kérdés

Nem arról volt szó hogy a tanári fizetések 17-09-01-el nőnek? Megjött a szeptemberi fizu ma és senkinek egy petákkal se több. Vagyunk itt kb 20an tanárok van itt idősebb van itt majdnem pályakezdő van itt részállású főállású és senkinek egy petákkal se több?

Valami ötlet miért nem?

Nem klik-es iskola de hát tanárok vagyunk tanári végzettséggel szerződéssel bértáblával.

Nekünk miért nem lett több?


2017. okt. 6. 14:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Volt itt a gyakorin úgy fél éve egy balfék aki állandóan az alapítványi sulit szídta ahol dolgozott, de munkahelyet váltani nem akart. Azt szívatják aki hagyja magát.

Sürgősen menj el állami suliba tanítani.

Az alapítványi suliban nem biztis, hogy közalkalmazottként alkalmaznak. Ez is lehet a kérdésed válasza.

2017. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
igaza van a 11-esnek, az én anyukám is átment állami iskolába dolgozni, és köszöni szépen, sokkal jobban érzi magát. nem kell asszisztálni az alapítványi iskolák mocsokságaihoz. tanárhiány van, még most októberben is, fogsz találni munkát állami intézményben.
2017. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Az alapítványi suliban nem biztis, hogy közalkalmazottként alkalmaznak. Ez is lehet a kérdésed válasza."


Az biztos hogy nem vagyok közalkalmazott de a szerződésem szerint a bértábla szerint kapom az illetményt.

2017. okt. 6. 18:44
 14/20 A kérdező kommentje:

"Azt szívatják aki hagyja magát. "


Meg akinek nincs más választása mint maradni ott ahol van ilyen vagy olyan okból.

2017. okt. 6. 18:45
 15/20 anonim ***** válasza:

Budapesten nyár elején minden szakos tanár állást, még a magyar filozófia szakosak is.

Ha valamilyen okból nem tudsz Budapesten dolgozni akkor képezd át magad. A munkahelyedet nem tudod megváltoztatni. A munkaszerződéseddel keress fel egy ügyvédet.

Nekem a stílusod nem jön be ezért nem szívesen lennék a kollegád. De azért sok sikert kívánok az álláskereséshez vagy az alapítványi suliban maradáshoz.

2017. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"Nekem a stílusod nem jön be ezért nem szívesen lennék a kollegád."


El vagy tévedve ha azt gondolod hogy ez kívánságműsor. Nem kérdezi senki kit akarsz kollegának az a kollegád aki épp beesik és slussz....


De hidd el itt ahol az igazgató egy alkhololista vadbarom aki óra közepén tántorogva beront az órákra kötözködik az élő fába is beleköt, bűzlik a piától na itt hidd el velem lenne a legkisebb gondod!

2017. okt. 7. 09:49
 17/20 anonim ***** válasza:

Mivel azt mondod, hogy nem tudsz eljönni az iskolából bizonyos okok miatt ezért azt tanácsolom, hogy próbálj meg elevickélni a zavaros vízben. Névtelenül lehet tájékoztatni a KH-t. Idén júniusban saját szememmel láttam a Paulays balhét. Tehát valami azért mégis történik.


Ha nem akarsz változtatni akkor mi nem tudunk rajtad segíteni. Az elégedetlenkedéseddel semmire sem mész.

2017. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Idén júniusban saját szememmel láttam a Paulays balhét. "


Na jó én ismerek személyesen olyat aki a paulayban volt tanár a végórák idején is, azért itt nem olyan volumenű dolgok vannak.


Ő pl hivatalosan augusztusig volt ott állásban utoljára márciusbna kapott fizetést aztán semmit most bíróságon van az ügye a több havi elmaradt fizetés miatt de hát remény szinte semmi... ezt meg is mondták.


Ahol a fenntartó csak a MÁKnak 250.000.000-val tartozik (igen, annyival 250 millió... és gyarapszik... késedelmi díjak stb)---- akkor mennyi esély van az ő is 5 havi pénzére-----

2017. okt. 7. 14:38
 19/20 anonim ***** válasza:
A Paulay az egy iskola (volt)?
2017. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ja.... az volt ám csak az iskola.... mindennek a non plus ultrája ami a csalást és a mocskosságot illeti.... egy legenda volt.


Ott lehetett pénzért azonnal érettségihez jutnni bementél lóvé és 10 prrc múlbva érettségivel jöttél ki.


Ott dolgozott olyan ember a vezetőség rokona tanárként évekig akinek csak 8 általánosa volt...



stb

olvass utána


google paulay és el se hiszed amit olvasol...

2017. okt. 7. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!