Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a budapesti Baár...

Vélemények a budapesti Baár Madas gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nenenene! Messzire kerüld el! Borzalmas, kiközösítő társaság, mind a diákok, mind a tanárok. Szentfazekak vagy mindenük kilóg a nadrágjukból. A srácok meg... No comment. Értelmetlenül sokat szadiznak minket és le van ejtve, hogy nekünk mi lenne a jó. De persze itt is lehetnek kivételek, nem azt mondom.
2017. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem is hallottam még erről a gimiről.Hol van?Milyen tagozatai vannak?Minden jó gimiről informált vagyok.:)
2017. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jedwardlove ***** válasza:
80%
Budapesten van, a körszálló mögött,a Széll Kálmán térről nem messze. 6osztályos giminél van magyar és matek szak, 4 osztályosnál van biológia,német és angol szak. Szerintem lehet érvényesülni,ha akarsz. Nyilván nagyon sokat kell tanulni,hiszen nem egy gyűjtőiskoláról van szó. Az érettségire nagyon jól felkészítenek a tanárok (jó,1-2 kivétel van,de hát mindenhol vannak rosszabb tanárok). Nálunk hihetetlen maga volt az érettségi átlag,szinte mindenkinek jeles vagy kitűnő eredménye lett. Ha jó helyen szeretnél tanulni és bírod a gyűrődést,akkor ajánlom. :)
2017. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
38%
Fostartály,mást nem lehet rá mondani...
2017. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jedwardlove ***** válasza:
85%
Én elhiszem,hogy nem mindenkinek jön be ez a fajta,sokat számonkérő, vallásos iskola, de nem értem,hogy az én véleményemet miért kellett ezért lepontozni :) ha ennyire nem szerettek a BMRG-be járni,akkor adottak a lehetőségek,hogy váltsatok. Amiket leírtam róla,azok igazak, az érettségi eredmények illetve az OKTV eredmények magukért beszélnek. Persze,ezért tenni is kell...
2017. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nemek a BMRG-vel sokszor nem is az a bajom, hogy sokat kér, bírnék én többet is, csak nem ebből az álszentségből. A tanárok itt csak a fejedbe akarják tömni az érettségi anyagot. Egyetlen egy órát nem tudok felidézni, ami ne arról szólt volna, hogy hogyan fogunk így érettségizni? Nem csoda, hogy már tizedikben el kell hogy hányja magát az ember, ha kiejtik az érettségi szót bárhol. Itt nem a tanulás öröméért tanítanak/tanulnak, hanem csak hogy jó eredményt hajtsanak ki a diákokból egy vizsgán. Ami meg ahhoz nem kell, azt kb. lehúzzák a WC-n. Jegyek, pontok mindenütt, az ember ki tudna ugrani az ablakon.
2017. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
#4 rád se nagyon
2018. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
33%
Undorito iskola
2018. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Rengeteg jó gimi van. Körül kell nézni. Nem csak a ranglistát kell figyelembe venni, mert az nagyon csalóka tud lenni. Nem tűkrözi, hogy a tanárok mennyit adnak hozzá a gyerek tudásához. Sok esetben a magas követelmény megvan, de az eredmény kimondottan a magántanároknak és szülőknek köszönhető.
2022. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kétségtelen, erős iskola: a végzősök 95%-a egyetemre megy.
2022. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!