Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Garai...

Mi a véleményetek a Garai János Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
7-es vagyok és szekszárdi. A garait néztem ki új iskolának. Sokan azt mondják, hogy jó és sokan azt, hogy nem. Nektek mi a véleményetek róla?

2017. okt. 9. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy humán szak.
2017. okt. 9. 18:36
 2/3 anonim válasza:
Nos én odajártam 6 évig,és szegény suli leépülőben van...legalábbis tanári részről biztos,sok jó pedagógus hagyta ott az iskolát. Én nem vittem túlzásba a tanulást,végén szinte full hármas voltam,mégis írtam egy egész pofás érettségit (arra is egy hétvégét szántam kb). Persze aki hajt és többet akar megkaphatja,lehet menni versenyezni meg mittudomén. Van egy kis sznob hangulata a helynek,de azt hagyd figyelmen kívül,amúgy normális srácok/lányok járnak oda,társasági szempontból tudom ajánlani.
2017. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2017. okt. 31. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!