Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Xantus János...

A budapesti Xantus János Gimnáziumról mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Az idén vagyok nyolcadikos és gondoltam a Xantusra is lehetőségként.Érdekelne milyen a közösség, a tanárok jó fejek-e,jól tanítanak-e, mennyire szigorúak.

2017. szept. 6. 11:37
1 2 3
 2/27 A kérdező kommentje:
:(
2017. szept. 10. 15:52
 3/27 Christin Chasor ***** válasza:

Szia

En most vagyok golya es nagyon szeretem. Az osztalyom jo, de ez sehol se 100%os ahogy a tanarok se.

Mint minden gimiben vannak jo es rossz tanarok is.

En nagyon elvezem ezidaig, nem bantam meg hogy ide jottem

2017. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!Nehéz a döntés,mert vegyesek a megîtélések.Én most vagyok 8.-os és szeretném a Xantust is beîrni majd. Általában hány órátok van egy nap?Jól haladtok az angollal?Az angol tanár jó?
2017. szept. 29. 09:50
 5/27 anonim ***** válasza:

A celnyelvet jol megtanulod, a tobbi mellekes.

Szoval ha akarsz erettsegizni keruld azt a sulit

2017. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Te odajársz?
2017. okt. 17. 08:20
 7/27 Christin Chasor ***** válasza:
nem tudom nálunk a matek/töri/magyar elég erős és ahogy hallom a többi osztálynak is elég nehéz mert nagyon kikérdezik
2017. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Baratnom most kezdte az oroszt, masik angolos ott:) amugy eleg ha szetnezel par kerdesben gyakorin errol, sajnos igaz hogy nem lesz nagy jovod ezzel a sulival. Meg azt se felejtsuk ki, ha nem vagy epp egy dusgazdag ember, akkor ki leszel kozositve. Sznob tarsasag ezzel jar, de vannak ott atlagos emberek.

Helyedben mas gimibe jelentkeznek, milyen tanulo vagy? Ha csinaltal mar proba felvetelit, akkor az milyen lett?

2017. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
4.6 volt az átlagom év végén.Most jobb lesz sztem.Csinálgatom a teszteket,jól megy.Matekból volt már úgy,hogy hibátlanul megcsináltam 9 feladatot, de a 10.- ből időhiány miatt kicsúsztam.A magyart 42 pontosra csináltam eddig,ami a legjobb volt.Igazából nem is a feladatok nehézségétől félek,hanem az időhiánytól,hogy kevés lesz a 45 perc.
2017. okt. 17. 22:52
 10/27 anonim ***** válasza:
Nézz valami más gimit. Ahhoz jó tanuló vagy hogy fizetős gimiben kelljen kikötnöd ami ráadásul nem is a legjobbak közé tartozik. Csinálgasd a teszteket és ne parázz rá. Sikerülni fog!
2017. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!